“Прикарпаття-Говерла” розгромно поступилася “Київ-Баскету”

“Прикарпаття-Говерла” провела другу зустріч у рамках Черкаського “баблу”.

Суперником франківчан стала столична команда “Київ-Баскет”. Гра відбулася у середу, 29 березня, інформує Фіртка.

У першому поєдинку черкаського “баблу” говерляни поступилися львівській “Політехніці”. На жаль, сьогодні теж не вдалося перемогти.

Парша чверть завершилася із перевагою київської команди із рахунком 17:10. У другій 10-хвилинці розрив тільки збільшувався. У цій чверті столичний клуб набрав 22 очки, проти 11 від Говерли.

На велику перерву команди пішли за переваги киян – 39:21.

У третій та четвертій чвертях рахунок був однаковий – 22:11. На жаль, не на користь франківської команди. Підсумкова перемога команди “Київ-Баскет” із рахунком 83:43.

Завтра, 30 березня, “Прикарпаття-Говерла” зіграє заключний поєдинок черкаського “баблу” проти одеської “БІПИ”. Початок о 11:00.