“Прикарпаття” не змогло переграти “Буковину” у товариському матчі

У середу, 5 липня, “Прикарпаття-3СУ” зіграло контрольний поєдинок з чернівецькою “Буковиною”.

Для івано-франківців це був другий літній спаринг, а для чернівчан це була перша контрольна гра в рамках підготовки до нового сезону, пише пресслужба клубу.

На відміну від попереднього матчу з тернопільською “Нивою” (0:1) цього разу у старті вийшов основний склад господарів, однак ще до перерви потрібно робити вимушені заміни. На 11-й хвилині після жорсткого підкату Шинкаренко не зміг продовжити гру, а на 35-й хвилині у верховій боротьбі зазнав пошкодження Михальчук і також залишив футбольне поле з допомогою лікарів.

"Прикарпаття" не змогло переграти "Буковину" у товариському матчі

Наприкінці тайму прикарпатці мали відкривати рахунок: спершу Цюцюра класним пасом вивів Бучакчийського сам-на-сам, але воротар вчасно вийшов з воріт і виграв дуель. А за мить вже Барчук опинився на ударній позиції, однак пробив над поперечиною.

Після перерви господарі продовжували створювати небезпечні моменти, а от з реалізацією були певні проблеми. На 57-й хвилині Швець пробив головою після навісу зі штрафного, однак воротар з другої спроби таки накрив мʼяча. Невдовзі кіпер “Буковини” дальнім ударом розпочав швидку контратаку, втім Денис Рябий “пробачив” франківців, пробивши поруч зі стійкою. Ще одного разу чернівецький воротар витягнув м’яча з “дев’ятки” після дального удару Геника.

Контрольний матч. «Прикарпаття-ЗСУ» – «Буковина» – 0:0

Прикарпаття: Герич (Бобинець, 46) – Шинкаренко (Стаднік, 14), Демків, Швець, Матушевський (Титов, 46), Попчук (Радульський, 76), Соловйов (Геник, 65), Михальчук (Тітаєвський, 40), Бучакчийський (Рудюк, 46), Цюцюра (Хома, 46), Барчук (Дмитрук, 65).

Наступні спаринги “Прикарпаття-ЗСУ” заплановані на Львівщині – з прем’єрліговим “Рухом” (16 липня) і запорізьким “Металургом” (20 липня).

У курортному містечку Моршин івано-франківці проведуть свій другий двотижневий збір, який триватиме з 9 по 22 липня.