“Прикарпаття” отримало перемогу над тернопільською “Нивою”

16 лютого “Прикарпаття” зіграло з тернопільською “Нивою” після минулотижневих матчів з “Поділлям” (0:0) та “Агробізнесом” (0:1).

У першому таймі “Прикарпаття” забило два голи. Авторами забитих м’ячів стали Василь Цюцюра і Роман Барчук. На 32-й хвилині захисники “Ниви” сфолили у власному штрафному проти Цюцюри, котрий чітко реалізував 11-метровий. А згодом вже Барчук класним ударом з лівої завершив швидку контратаку іванофранківців – 2:0. Гості зуміли розмочити рахунок фактично перед самою перервою, коли Руслан Дедух після флангової передачі забив “гол у роздягальню”.

У другому таймі у складі обох команд відбулося чимало замін, суперники по черзі створювали ряд небезпечних моментів, однак більше відзначитись нікому не судилося. У підсумку 2:1 мінімальна перемога “Прикарпаття”.

Наприкінці цього тижня “Прикарпаття” проведе ще один контрольний матч. У суботу, 19 лютого, іванофранківці зіграють спаринг з лідером чемпіонату Івано-Франківщини серед аматорів – командою “Blago-Юність” (Верхня). Гра відбудеться на штучному полі “Хет-трик Арени”, початок о 14:30.