Актуально зараз

Прикарпаття перемогою звершило сезон у Першій лізі

spot_img

Зустрічалися четверта та друга команди групи. Обидва суперники в минулому турі зазнали поразок: Прикарпаття – домашньої від СК Полтава (0:1), а Чернігів-ШВСМ – гостьової від Діназа (також із мінімальним рахунком).

Господарі розпочали гру агресивно, але з просуванням м’яча вперед були проблеми, пише Правда з посиланням на сайт Спортарена.

Підопічні Рипана віддали ініціативу і це було досить несподівано, адже івано-франківцям сьогодні варто було перемагати. Після середини тайму почали частіше виходити в атаку гості, але до гольових моментів справа не доходила.

На останній хвилині тайму міг забивати Цюцюра, але він влучив у поперечину. Нульова нічия – закономірний результат після першого тайму.

На початку другого тайму характер гри не змінився. У суперників відчувалися суттєві проблеми з конструктивом. Боротьба, боротьба та ще раз боротьба. Саме таким словом можна охарактеризувати наш матч. На 59-й хвилині Рудюк потужно пробивав з меж штрафної, але влучив прямо в руки голкіперу.

Після середини другої половини зустрічі заграли активніше гості. Підопічні Рипана частіше доставляли м’яч до заключної третини поля.

На 73-й хвилині іванофранківці все ж змогли відкрити рахунок. Шинкаренко подав, а Барчук головою забив у порожні ворота – 0:1.

На 88-й хвилині Андрій Хома після удару Цюцюри підставив ногу і переправив м’яч у сітку – 0:2. Прикарпаття на виїзді переграло Чернігів

У підсумку, матч завершився перемогою гостей, яка дозволила Прикарпаттю виграти групу Вибування.

Man of the Match: Роман Барчук (Прикарпаття)

Досвідчений нападник вийшов на заміну і проявив свій бомбардирський хист. Роман замкнув навіс Шинкаренка і забив надважливий м’яч ,який допоміг Прикарпаттю виграти групу.