Актуально зараз

Прикарпаття програло Металісту. ФОТОРЕПОРТАЖ

spot_img

Шістнадцятий тур у Першій лізі розпочався протистоянням в Івано-Франківську.

Господарі у хорошому настрої підходили до цього матчу. Безпрограшна серія “Прикарпаття” триває в чемпіонаті 11 ігор: 5 перемог та 6 нічиїх. А ось харків’яни не могли виграти одинадцять, пише Правда з посиланням на юа.футбол.

Початок зустрічі шокував багатьох. Бусько потужно пробивав з-за меж штрафної і м’яч з рикошетом від Рязанцева залетів у ворота – 0:1. До перерви господарі намагалися відігратися, але досягнути свого не змогли.

Варто віддати належне харків’янам, які максимально уважно грали у захисті. Голкіпери залишалися без роботи. Головний бомбардир “Прикарпаття” Хома мовчав. Наприкінці тайму міг забивати Багачанський, але він не влучив у площину воріт.

На 59-й хвилині м’яч влучив у руку Багачанському після подачі кутового і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Цюцюра – 1:1.

Суперники наприкінці зустрічі намагалися вирвати перемогу, але занадто поспішали. На 78-й хвилині помилилися захисники господарів, а Рязанцев реалізував вихід сам на сам – 1:2. У підсумку, надважлива перемога гостей, які востаннє перемагали ще у четвертому турі.