Прикарпаття програє Карпатам у Великому галицькому дербі

Здавалося б, Карпати давно виконали головне завдання (достроково вийшли в чемпіонський раунд), а Прикарпаття, навпаки, має рідкісний шанс скористатися двома поспіль осічками тернополян і повернутися на четверте місце.

Проте склад львів’яни на Велике галицьке дербі виставили цілком собі основний, і навіть юний Шах, який нечасто грає в стартовому складі, це право заслужив – адже і забивав, і оживляв гру з лави запасних, і в основі з Діназом виходив, пише Правда з посиланням на Sport Arena.

І дійсно, припущення, зловлене при перегляді стартових складів, підтвердилося – Карпати вийшли на поле стадіону «Рух» навіть без натяку на «передвідпустковий настрій». Ще в першому таймі підопічні Тлумака забезпечили собі комфортну перевагу, вдало використавши два з кількох небезпечних моментів.

Спочатку, після кутового від Чачуа, прикарпатці не зуміли завадити розстрілювати свої ворота. І якщо перша спроба була перекрита блокуваннями та реакцією воротаря, то Дуць на добиванні зіграв переконливо – 0:1. Ігор відзначився третім голом, а загалом у нього вже чотири результативних дії.

На досягнутому львів’яни не зупинялися. Швидкісну атаку вони провели широким фронтом, зі свого флангу встиг долучитися Галенков і пробивав з меж карного майданчика – 0:2. Денис відкрив лік своїм голам у новому сезоні. Ще в першому таймі здобувши бажану перевагу, Карпати ледве не почали втрачати її після перерви.

Прикарпаття, до честі господарів, активізувалося – найкращий шанс мав Рудюк, який в останніх турах все гостріше ходить в атаки, але м’яч прийняла на себе стійка воріт. Навіть після вилучення Галенкова за другу жовту Прикарпаття забити не змогло.

У свою чергу, активно діяв Тарануха, проте в подвійному оточенні він нечасто взагалі діставався до м’яча, а коли діставався – удари блокувалися. Також не досягли успіху стандарти Чачуа та спроба М.Когута пробити з гри.

У другому таймі у нашому матчі була курйозна ситуація. “Карпати” протягом двох хвилин грали із 12 футболістами. Львівський клуб провів заміну, проте гравець, який мав покинути поле, залишився у грі.

Дмитро Кривушкін цього відразу не помітив і виправив помилку лише після підказки з трибун. У підсумку, матч завершився впевненою перемогою “Карпат”.