Прикарпаття розписало результативну нічию з бузівською Нивою

У неділю, 3 вересня, на стадіоні “Рух” відбувся поєдинок шостого туру групи “А”. Івано-франківське “Прикарпаття-ЗСУ” приймало дебютанта Першої ліги – “Ниву” з села Бузова Київської області.

До першого в історії очного протистояння обидві команди підійшли у хорошому настрої, адже здобули перемоги у минулому турі. Для господарів “суха” розгромна вікторія над “Хустом” (7:0) стала першою у чемпіонаті і найбільшою за часи виступів у Першій лізі. Бузівська “Нива” ж на старті видала п’ятиматчеву безпрограшну серію – чотири перемоги і виїзна нічия з “Карпатами” (1:1), передає Правда.іф.

Друга позиція бузівчан у турнірній таблиці групи “А” і дев’ять очок переваги над “Прикарпаттям”, яке після невдалого старту у чемпіонаті дає бій кожному супернику.

Гості на правах фаворита протистояння відкрили рахунок в середині першого тайму. Відзначився Данило Книш – 0:1.

Здавалося, що підопічні Жабченка у піднесеному настрої підуть на перерву, але на 43-й хвилині Василь Француз зрівняв рахунок – 1:1. Господарі вкотре проявили свою непоступливість та характер.

У середині другого тайму господарі досить несподівано вийшли вперед. М’яч у свій актив записав Артем Сьомка – 2:1.

На останній хвилині після стандарту Прокопчук забив рятівний м’яч для гостей – 2:2.