Прикарпаття у контрольному матчі зіграло унічию з львівським Рухом-2

27 лютого івано-франківська команда провела свій п’ятий контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняної частини сезону. Матч з друголіговим “Рухом-2” пройшов на штучному полі стадіону “Хет-трик Арена”.

Гостям зі Львова вдалося першими відкрити рахунок – після сейву Бобинця вдало зіграв Максим Музичук, який пробив у незахищений кут воріт. А всього через п’ять хвилин цей же нападник “жовто-чорних” оформив дубль, реалізувавши швидку флангову контратаку – 0:2, пише Правда з посиланням на сайт франківського клубу.

Два пропущені м’ячі стали “холодним душем” для господарів, які активніше пішли вперед. На 29-й хвилині івано-франківці зуміли відіграти один м’яч, коли після пасу Барчука свій дебютний гол у футболці “Прикарпаття” забив Сергій Романов – 1:2.

Зрівняти рахунок до перерви не судилося, а другому таймі “зелено-жовті” продовжили тиснути на ворота суперників, створивши при цьому чимало дуже небезпечних моментів. Але реалізувати вдалося тільки один з них, коли на 73-й хвилині потенційний новачок франківців зрівняв рахунок – 2:2. Наприкінці матчу “Прикарпаття” мало ще кілька шансів, щоб вирвати вольову перемогу, однак не пощастило.

Цього тижня “Прикарпаття-ЗСУ” запланувало зіграти ще два контрольні поєдинки з командами Першої ліги – у п’ятницю, 1 березня, на “Хет-трик Арені” із сумською “Вікторією” (поч. 14:00), а в неділю, 3 березня, з хмельницькм “Поділлям“.