Актуально зараз

Прикарпаття удома поступилось одеському Чорноморцю ВІДЕО

spot_img

Франківці розпочали матч із кількох стандартних положень, очевидно, підготовлених, адже головна небезпека біля воріт “моряків” виникала саме від них. Найбільш небезпечним був момент, коли після пострілу зі штрафного Романа Дитка м’яч вдарився об землю перед Олексієм Паламарчуком, а кіпер розгубився й лише відбив його перед собою. Правда, добивання з боку “зелених” не вдалося.

До середини тайму “Чорноморцю” вдалося вирівняти становище на полі, двічі небезпечно пробивав Артур Авагімян, одного разу здалеку, іншого разу в падінні між двома захисниками. Обидва рази впевнено зіграв кіпер “Команди рідного краю” Остап Вульчин.

У другому таймі Сергій Ковалець замінив атакувальну лінію й один із гравців, які вийшли на поле, Денис Янаков, буквально за хвилину після виходу ввірвався у вільну зону на лівому фланзі поміж захисниками “Прикарпаття”. Атака “моряків” заграла швидше і моменти почали виникати один за одним. Після одного з них із того ж лівого флангу Слінкін прострілив, а Штогрін ефектно переправив м’яча у ворота – 0:1.

Після забитого голу гра стала трішки жвавішою: на дальній красивий постріл Вацеби біля дев’ятки “Чорноморець” відповів атакою по тому ж лівому флангу, де явно програвав боротьбу франківець Микола Сікач: кіперу господарів довелось виходити на побачення з форвардом одеситів й залишати ворота порожніми. Але своєї нагоди “моряки” не використали.

До кінця зустрічі франківці змарнували дві непогані нагоди для того, щоб відквитати гол – одного разу після прострілу Андрія Хоми активний Роман Дитко не дотягнувся до м’яча, а іншого разу Василю Генику завадив влучно пробити партнер по команді. Ця поразка стала 6-ю поспіль для “Прикарпаття” в Першій лізі, також це 4-та поразка від команд тренера Сергія Ковальця (до Чорноморця він очолював Оболонь-Бровар).

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 21 тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Чорноморець» (Одеса) – 0:1 (0:0)
Гол: Штогрін (60).

Прикарпаття: Вульчин, Радульський (Лаврук, 46), Борисевич, Пастух, Сікач, Вацеба (Геник, 69), Семотюк, Сондей (Шпирка, 61), Воробчак (Павлюк, 66), Дитко, Цюцюра (Хома, 55).
Чорноморець: Паламарчук, Лиховидько, Микицей, Долгов (Зубейко, 23), Слінкін, Велєв, Клименко, Хамелюк (Граматік, 83), Брагару (Янаков, 52), Авагімян (Яловенко, 58), Сікорський (Штогрін, 52).
Попередження: Сікач (6), Дитко (30), Хома (88), Семотюк (90+4) – Лиховидько (68), Яловенко (90+5).

30 червня 2020 року. 18:00. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”. + 25 С.
Арбітр: М.Райда (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: П.Котубей (Закарпатська обл.), Р.Якимик (Львів).
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш). Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів).