Прикарпаття в Сумах мінімально перемогло Вікторію. ВІДЕО

Сьогодні, 13 квітня, в Сумах, на чемпіонаті України з футболу у Першій лізі “Чемпіонській” групі (4 тур) зіграли «Вікторія» (Суми) та «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) з рахунком 0:1

Вікторія – Прикарпаття 0:1. Гра тривала майже п’ять годин, повідомили на сайті прикарпатського футбольного клубу.

“Вікторія” в минулому турі в гостях поступилася “Епіцентру”, але перервала свою безгольову серію. У випадку перемоги у господарів ще зберігалися шанси на боротьбу за місце у зоні перехідних ігор з клубами УПЛ. У минулому турі “Прикарпаття” вдома поступилося “Лівому берегу” і залишилися на останньому місці.

Через технічні проблеми трансляція матчу з’явилася аж на 36-й хвилині, коли гості вже вели у рахунку. Долю першого матчу вирішив Олег Кос, який реалізував вихід один на один. Для Олега це дебютний гол за “Прикарпаття”. Вже можна сказати, що Кос вдало замінив головного бомбардира Андрія Хому, який пропускав гру через дискваліфікацію.

Відразу після перерви намагалися збільшити свою перевагу гості, але до небезпечних моментів справа не доходила. Проблеми з атакою у підопічних Безсмертного нікуди не ділися. Наче і кадровий потенціал досить непоганий, але з конструктивом все дуже сумно.

На 57-й хвилині пролунав сигнал повітряної тривоги і футболісти змушені були піти до укриття. Пауза тривала більше двох годин. Після відновлення гри було багато боротьби, але на жаль, без моментів. Дуже примітивно та одноманітно грала “Вікторія”. У підсумку, гра завершилася дебютною у 2024 році перемогою “Прикарпаття”.

Вікторія Шеліхов – Ульянов, Кравчук, Нелін, Корохов, Долінський, Лебеденко (Савченко, 89), Машталір (Шарай, 69), Чеглов, Копил (Байдал, 69), Нич. Запасні: Литвиненко, Курелех, Данилюк, Бойко, Шпирьонок, Євпак, Ярош.
Прикарпаття: Бобинець – Швець, Болденков, Демків, Романов (Геник, 69), Бучакчийський (Соловйов, 70), Рудюк, Радульський, Попчук (Шинкаренко, 46), Цюцюра (Стаднік, 69), Кос (Барчук, 84). Запасні: Кучерук, Беспалько, Сьомка, Титов.
Попередження: Нелін (30) – Радульський (56), Цюцюра (64), Геник (75), Стаднік (79).