Прикарпаття в тренувальному матчі поступилось Скалі. ФОТО

Триває другий навчально-тренувальний збір івано-франківської команди, яка з 9 липня у Моршині працює в режимі дворазових занять.

Сьогодні “Прикарпаття-ЗСУ” провело спільне вечірнє тренування зі стрийською “Скалою 1911”, що завершилося двосторонньою грою.

У першому таймі рахунок відкрили номінальні гості, а на початку другого – той же гравець на перегляді оформив дубль за стриян – 0:2.

Згодом Роман Барчук зумів відквитати один м’яч, проте останнє слово у цій грі було за “Скалою 1911” – Микита Фомін зі штрафного встановив остаточний підсумок – 1:3.

Прикарпаття: Герич – Француз, Швець, Матушевський, Михальчук, Сьомка, Рудюк, Стаднік, Попчук, Цюцюра, Хома.

У другому таймі на заміну виходили Сердюк, Демків, Соловйов, Геник, Бучакчийський, Тітаєвський, Радульський, Титов, Барчук, Дмитрук.

Найближчої неділі, 16 липня, “Прикарпаття-ЗСУ” зіграє контрольний матч з прем’єрліговим “Рухом”. Цей поєдинок відбудеться у Винниках на стадіоні імені Б. Маркевича (початок 17:00). Запланована онлайн-трансляція цієї гри від Ruh TV

За підсумками минулого сезону Першої ліги «Прикарпаття» посіло дев’яте місце.