“Прикарпаття” вдруге в сезоні не змогло обіграти “Маріуполь”

Сьогодні, 23 жовтня, “Прикарпаття” та “Маріуполь” зіграли внічию у найбільш результативному матчі 9-го туру Першої ліги в групі А.

Маріупольці, які в цьому сезоні ще не перемагали, шокували господарів вже на другій хвилині. Ігор Биковський після флангового прострілу заніс м’яч у ворота. “Прикарпаття” з відповіддю не забарилось і через 3 хвилини Василь Цюцюра результативно завершив дотепний розіграш стандарту, пише Правда.іф.

Події на старті зустрічі продовжували стрімко розвиватись. Після ще одного штрафного біля воріт “Маріуполя” м’яч відскочив до Станіслава Демківа, який потужно вистрілив в нижній кут і вивів “Прикарпаття” вперед.

Після цього гра заспокоїлась, а чергової результативної дії довелось чекати до початку другого тайму. Знову стандарт, але вже у виконанні “Маріуполя”, призвів до забитого голу. В метушні у штрафному майданчику франківців найбільш спритним виявився хавбек гостей Дмитро Пентелейчук, який приніс “Маріуполю” нічию в Івано-Франківську – 2:2.

“Прикарпаття” втратило нагоду піднятись у чільний квартет групи “А”.