«Прикарпаття» відзначило п’ятирічний ювілей товариським матчем з львівським «Рухом» ФОТО

У липні виповнюється п’ять років з того часу, як відроджений футбольний клуб з Івано-Франківська повернувся на спортивну мапу України.

24 липня 2016 року свій дебют у Другій лізі “зелено-жовті” відзначили розгромною виїзною перемогою над “Арсеналом-Київщиною” 6:0. Автором першого забитого м’яча Команди рідного краю став Володимир Боришкевич.

15 липня у рамках підготовки до старту нового сезону “Прикарпаття” зіграло товариський матч з представником Прем’єр-ліги – львівським “Рухом”, пише Правда ІФ

Рахунок на 21-ій хвилині відкрив Ростислав Волошинович. Наприкінці першого тайму аргентинський легіонер “Руху” Фабрісіо Альваренга зробив рахунок нічийним.

А всередині другого тайму на добиванні вдало зіграв футболіст команди суперника Василь Руніч й вивів “Рух” вперед. У підсумку – 1:2 “Прикарпаття” програло.

Після товариського матчу команди підписали меморандум про співпрацю, який передбачає:

-Спільний розвиток професійного та дитячо-юнацького футболу;
-Використання, за потреби, тренувальної бази;
-Обмін гравцями між командами на взаємовигідних умовах;
-Двічі на рік проведення товариських матчів та турнірів.

У наступному сезоні з Першої ліги вилетять аж чотири команди, тому “Прикарпаттю” важливо закріпитися в турнірі, аби на наступний рік заявити команду “Прикарпаття-2” у Другу лігу.