“Прикарпаття” зіграло внічию у дебютному матчі нового сезону проти команди “Поділля”

Футбольний клуб “Прикарпаття” у дебютному матчі Першої ліги України сезону 2023-2024 зіграв внічию проти команди “Поділля” з Хмельницького.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1. Матч зіграли 29 липня на стадіоні “Рух” у Франківську.

Гості намагалися шокувати свого суперника швидким голом, але витиснути максимуму із своїх атак футболісти “Поділля” не змогли. Підвів свою команду Євген Задоя, який збив Хому і арбітр призначив пенальті. 11-метровий у виконанні Барчука парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Хома – 1:0, передає Правда.іф.

Після подачі Каверіна зі штрафного міг зрівнювати рахунок Веремієнко, але він пробив вище воріт. Проте, до перерви глядачі все ж побачили ще один гол. Каверін подав зі штрафного, а першим на м’ячі опинився Василенко – 1:1.

На початку другого тайму небезпечний штрафний отримали гості, але Каверін пробив у стінку. Ближчими до голу були подоляни, але довести свої атаки до логічного завершення вони не могли. До того ж, варто відзначити впевнену гру Герича. Вирвати перемогу ніхто із суперників не зміг.

Через кілька днів, 2 серпня, МКФ “Прикарпаття” зіграє матч Кубка України проти львівських “Карпат”.