Псевдобанкір зняв з картки франківця 50 тисяч гривень
Диван на коліщатках в темній вітальні

Псевдобанкір зняв з картки франківця 50 тисяч гривень

Автор: Світлана Якимчук
18/07/2022 16:33
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

50 тисяч гривень привласнив шахрай, знявши гроші з банківського рахунку франківця. Чоловік повірив додзвонювачу й позбувся усіх заощаджень. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Ваш банківський рахунок заблоковано, збій системи або ж збільшення кредитного ліміту – саме під такими способами пройдисвіти телефонують до мешканців області та довідуються конфіденційну інформацію. Вони спустошують електронні гаманці, привласнюючи заощадження краян, інформує Правда.іф з посиланням на пресслужбу поліції області.

Від такого роду злочину потерпів й 24-річний мешканець обласного центру. За словами заявника, до нього зателефонував чоловік та представився працівником банку. Аферист повідомив, про проблеми з електронним гаманцем та запропонував убезпечити його. Після кількох порад «помічник» дізнався необхідні дані, а за кілька хвилин з банківського рахунку чоловіка зникло 50 000 гривень. Зрозумівши, що потрапив в пастку шахрая, потерпілий звернувся за допомогою до поліції.

Поліція за вказаним фактом розпочала розслідування.

Поліцейські вкотре наголошують мешканцям Прикарпаття бути уважними та пам’ятати: працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані.

У разі такої ситуації та коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі.

Ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки.

Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.

Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок.