Псевдобанкіри розвели довірливого прикарпатця на понад 200 тисяч
Диван на коліщатках в темній вітальні

Псевдобанкіри розвели довірливого прикарпатця на понад 200 тисяч

Автор: Олег Мамчур
19/12/2024 11:22
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама

Чимала суму коштів зникла з карткового рахунку 46-річного жителя Коломийського району. Чоловік надав конфіденційну інформацію, чим втрапив у аферу.

Поліцейські з’ясували, що до потерпілого  зателефонував невідомий, який представився співробітником банківської установи.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Співрозмовник повідомив, що його банківська карта буде заблокована. А щоб її розблокувати, необхідно діяти за вказівкою псевдобанкіра.

Потерпілий надав конфіденційні дані банківського рахунку, а через деякий час отримав сповіщення про транзакцію коштів на невідомі рахунки.

Поліцейські розслідують кримінальне  провадження за ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України.

Щоб розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:

  • дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти;
  • співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
  • якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі розмови;
  • співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство.