-6 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Головна Не визначене Путін завжди буде мститись Україні, – російський журналіст назвав причини

Путін завжди буде мститись Україні, – російський журналіст назвав причини

Російський журналіст та телеведучий Євген Кисельов заявив, що глава Кремля Володимир Путін буде завжди мститись Україні. Для цього в очільника РФ є щонайменше дві причини.

Володимир Путін завжди буде мститись Україні

Про це повідомляє видання “Главред”.
Російський журналіст впевнений, що першою причиною для довготривалої помсти Володимира Путіна є поразка на виборах його протеже президента-втікача Віктора Януковича. Тоді у 2004 році глава Кремля двічі привітав екс-президента з перемогою, однак український політик все ж не зайняв престижну посаду. Це зашкодило репутації Володимира Путіна на політичній арені.
“Мені здається, він зациклений на тому, щоб шкодити Україні ще з того часу, як у 2004 році зазнав принизливої для його репутації поразки, спочатку вклавши свій політичний капітал у підтримку Януковича, а потім двічі публічно привітавши його з перемогою на виборах, якої так і не сталося”, – розповів Євген Кисельов.
Окрім цього, на думку журналіста, приводом для ненависті та агресії щодо України є також провал проекту “Новоросія”. Окрім значних збитків, Володимир Путін не отримав нічого від війни на Донбасі. Водночас Україна після початку АТО не розділилась, відтак східна частина держави не перейшла до Росії.
Другий привід для того, щоб мстити — це провал проекту “Новоросія. Так, Путін анексував Крим, але, крім проблем, це йому нічого не принесло. А Україна не розвалилася. Лівобережні області до ніг його не впали, як йому, мабуть, обіцяли…,
– заявив телеведучий.
Ці причини будуть завжди стимулювати Володимира Путіна до помсти. Оскільки Європа та США відреагували на агресію Кремля санкціями, то наразі Володимир Путін не буде переходити межу та не йтиме на радикальні дії.
“Захід теж не з’їв путінську агресію так, як він з’їв його агресію проти Грузії. Тому, поки Путін живий, поки він президент Росії, буде всіляко Україні пакостити. Але не переходити певної межі. Ні політичного, ні військового, ні економічного ресурсу для великої війни проти України у нього немає”, – додав Євген Кисельов.

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!