На те вони і вихідні, щоби вишпортати з голови професійні задачі, відволіктися від обов’язків пилососити-готувати і віддатися бажанням та можливостям – присвятити час собі, любимим, і своїм найлюбимішим та найріднішим. КУРС рекомендує 5 подій, які варто відвідати на вихідних у Франківську, пише КУРС.
Скинути баласт і набратися позитиву
Впродовж двох днів вихідних у Франківську відбувається Фестиваль особистісного розвитку і творчості “Аrt-praktik”.
Фестиваль має на меті розвиток психологічної культури засобами мистецтва. Тема події – “Відкрий свій шлях до щастя!” Цього року на фестивалі будуть представлені понад 30 професійних тренерів зі своїми майстер-класами. Локація – Університет Короля Данила.
Участь можна брати як в обох днях фестивалю, так і обрати один.
Попередній розклад:
16 березня:
10.00 – 10.30 – Офіційне відкриття фестивалю, Презентація тренерів 1-2 лінійок
10.30 – 11.30 – Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної
11.30 – 12.50 – Перша лінійка
13.00 – 14.20 – Друга лінійка
14.30 – 15.30 – Обід
15.30 – 16.00 – Презентація тренерів 3 лінійки. Розіграш подарунків
16.00 – 17.20 – Третя лінійка
17.30 – 19.00 – Мотиваційний тренінг-лекція від Олени Тараріної
17 березня:
9.30 – 10.00 – Реєстрація учасників фестивалю.
10.00 – 10.30 – Презентація тренерів 1 лінійки. Розіграш подарунків.
10.30 – 11.30 – Мотиваційна тренінг-лекція від Ліни Безчасної
11.30 – 12.50 – Перша лінійка
13.00 – 14.00 – Обід
14.00 – 14.30 – Презентація тренерів 2-3 лінійок. Розіграш подарунків.
14.40 – 16.00 – Друга лінійка
16.10 – 17.30 – Третя лінійка
17.30 – 18.00 – Вручення сертифікатів. Закриття Фестивалю.
Коуч Олена Тараріна проведе два мотиваційних семінари – “Важливо бути собою. 10 гаджетів для щастя” та “Творчий капітал особистості: щастя в родині та житті”.
Арт-терапевт Ліна Безчасна дасть тренінг “Як позбутись баласту, щоб жити в балансі” – за допомогою арт-коучингових технік учасники зможуть усвідомити, що є “баластом” в їхньому житті.
Психолог Світлана Марцек виступить з майстер-класом «Профілактика шлюбних конфліктів методами арт-терапії”. Учасники з’ясують, для чого саме ми обираємо конфліктувати з нашим партнером та як по-іншому ми можемо розв’язувати спірні питання в сім’ї. А також поговорять про стосунки з дітьми та своїми батьками.
Реєстрація на місці. Вартість – 700 грн, один день – 400 грн. Для пари -50% на другий квиток. Оплата попередня. Купити квитки, дізнатися про партнерську програму та отримати відповіді на запитання можна за тел.: 050 373 65 67 – Ілона Мурзова
Побачити, як роблять електронну музику, і стати діджеєм
Сьогодні, 16 березня, франківців чекає майстер-клас у школі діджеїв S2DIO.
Провідна франківська школа діджеїв, яка була заснована в музичному просторі S2DIO рік тому, вже набула популярності серед місцевих поціновувачів електронної музики. Сьогодні є унікальна можливість ознайомитися з процесом створення електронної танцювальної музики, технічними можливостями сучасного діджейського обладнання та спробувати себе в ролі діджея. Хіба це не мрія кожного молодого (в душі) меломана?
Вхід вільний – за попередньою реєстрацією.
Початок о 12:00, вул. Січових стрільців, 13, 6-й поверх.
Дізнатися про професії майбутнього і стажування в Європі
Суботній день завдяки Прикарпатському університету став “Днем кар’єри ЄС: Івано-Франківськ”.
Дні кар’єри ЄС – це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися зі світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу, які компетенції зараз найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.
Участь у заході безкоштовна. Інформацію про список компаній-учасників можна переглянути за посиланням. В програмі – велика кількість пропозицій про роботу, стажування. Безкоштовні тренінги. Зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній. Панельні дискусії.
Розклад:
11:00–11:30 – Реєстрація
11:30–17:00 – Ярмарок вакансій
12:00–14:00 – Панельна дискусія: Найкращі професії майбутнього. Чому варто інвестувати час зараз?
14:00–16:50 – Тренінги
Місце проведення – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, вул. Шевченка, 57.
Відкрити дітям світ архітектури і територію хімії
Варто відвідати “Недільні воркшопи у “Дрібноті”. Цього разу їх буде два.
Віддати дітей на цікаве та корисне заняття можна на 2 години, а можна і на всі 4, кажуть організатори.
Розклад:
Архітектурний воркшоп – 11:00-13:00 год., 8-12 років;
Хімічний воркшоп – 14:00-16:00 год., 7-10 років.
Архітектурний воркшоп – це заняття з архітектурного макетування, під час якого діти будуть говорити про призначення і організацію будівель та макетувати власний павільйон. Результат воркшопу – вміння макетувати з паперу. Кожна дитина забере додому свій макет павільйону. Проводять воркшоп спільно із партнерами – Дитяча архітектурна школа
Науковий хімічний воркшоп – це заняття побутової магії та найпростішої хімії. Тут дитина навчиться, як працюють природні барвники та чому дим може бути важчим за повітря.
Наукові експерименти ворк-шопу:
— Фараонові змії;
— природні індикатори;
— Чарівне решето;
— Зачарована куля.
Анкета реєстрації тут. Вартість: 190 грн. Координатор за тел.: 068 009 59 14.
Освітній Експериментальний Цех Дрібнота, простір “Промприлад.Реновація”, вул. Сахарова, 23
Дізнатися, що таке музична “неокласика”
Завтра, у неділю, 17 березня, у Франківську виступає відомий композитор та піаніст Єгор Грушин, який пише музику у стилі “неокласика”. Обіцяють нову програму.
Єгор Грушин – яскравий композитор і піаніст. Він один із небагатьох, хто творить у стилі неокласика в Україні. Серед світових композиторів у цьому стилі відомі Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter.
За 7 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів і презентував 5 альбомів. Видав одну збірку фортепіанних творів під шведським лейблом “1631 Recordings”. Став автором саундтреків до 6 українських фільмів. Музика Єгора Грушина легка для сприйняття. В ній – різноманітні мелодії та патерни.
Квитки тут: https://goo.gl/7VrBWt
Початок о 19.00, Івано-Франківська обласна філармонія.
Помандрувати з подругою
До Італії, Індії та Індонезії. І зробити це легко – з Елізабет Гілберт, авторкою книжки “Їсти. Молитися. Кохати”.
Цей роман називають “книжкою-подружкою”. Інтимна жіноча проза, втім, не є легким жіночим чтивом а-ля любовні романи. Це внутрішній монолог, розповідь сучасної жінки про свої бажання, очікування, сподівання, відкриття і факапи. Монолог, приправлений веселими, цікавими і колоритними оповідями з мандрів.
“Про високе без пафосу, про глибоке без повчань і про складне – просто і весело”, – так означили цей текст у Видавництві Старого Лева, де минулого року побачив світ переклад. Видавництво відоме своїм смаком до літературних новинок, і це ще один аргумент, щоби завалитися з книжкою увечері на диван, в крісло, впасти на пуф чи в подушки – і відпустити уяву. Нудно не буде.