4 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Економіка Рада внесла зміни до Держбюджету—2019

Рада внесла зміни до Держбюджету—2019

Верховна рада внесла перші зміни в держбюджет-2019 для фінансування територіальних громад, в яких через воєнний стан не пройшли вибори.
 
Відповідне рішення підтримали 227 народних депутатів, пише УП.
Проект закону 2679-VIII передбачає врегулювання взаємовідносин між державним бюджетом та бюджетами об’єднаних територіальних громад та відповідно уточнення показників міжбюджетних трансфертів, передбачених у Державному бюджеті на 2019 рік.
Необхідність у змінах виникла через скасування перших виборів в 45 територіальних громадах, а також виборів місцевих депутатів через воєнний стан у ряді областей в кінці 2018 року.
У Міністерстві фінансів раніше пояснили, що без цих змін не буде можливості профінансувати ці райони, зокрема, у сферах освіти й медицини.
В законі уточнені обсяги міжбюджетних трансфертів для бюджету м. Покрова та м. Марганця в Дніпропетровській області, м. Бердянська в Запорізькій області, м. Коломиї в Івано-Франківській області, м. Лозової в Харківської області, м. Канева в Черкаській області, м. Ніжина в Чернігівській області та бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в Хмельницькій області.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Жовтий півень небезпеки: Сьогодні Прикарпаття накриє дощем та мокрим снігом

Жовтий півень небезпеки: Сьогодні Прикарпаття накриє дощем та мокрим снігом

0
Про це йдеться у повідомленні управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації: В найближчу годину із збереженням...