29 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 6 Липня, 2020
Головна Політика Разумков: Рада не буде визнавати СРСР агресором, бо така позиція народу України

Разумков: Рада не буде визнавати СРСР агресором, бо така позиція народу України

Разумков зазначив, що позиція парламентаріїв, які проголосували проти, відображає позицію населення України. Пише Главком.

Верховна рада України не буде повторно голосувати за проект звернення, в якому Радянський союз називається винуватцем початку Другої світової війни нарівні з Німеччиною.

Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив спікер Верховної ради Дмитро Разумков.

Раніше депутати не змогли прийняти відповідне звернення до парламентів інших країн та міжнародних організацій з нагоди 75-ї річниці завершення Другої світової війни.

Разумков зазначив, що позиція парламентаріїв, які проголосували проти, відображає позицію населення України.

«Це було рішення парламенту. Ця постанова не була підтримана. Я думаю, що так, як 8 і 9 травня сприймаються у суспільстві… І, мабуть, парламент так само відображає настрої суспільства. Народні депутати ухвалювали рішення, виходячи зі своєї особистої позиції, з позиції тих людей, яких вони представляють у парламенті. Сталося так, як сталося», – заявив він.

При цьому він виключив можливість нового голосування, щоб усе-таки ухвалити це звернення.

«На жаль, немає такого механізму, як переголосування постанови. У цьому парламенті жодного разу ні один законопроєкт або постанова два рази на голосування не ставилися. Я вважаю, що це не відповідає регламенту. І я вдячний колегам, що вони мене у цьому підтримують. Навіть якщо мені дуже не подобається, коли провалюється, як ви висловилися, той або інший законопроєкт, – і такі є приклади, коли, я вважаю, він повинен бути ухвалений, а він не набирає голосів, іноді не набирає голосів дуже небагато, бо були приклади, коли одного, двох голосів не вистачало, – але це не є приводом для того, щоб моє особисте бажання було вище, ніж регламент Верховної Ради України. Я не буду ставити на повторне голосування, знаходячи якісь аргументи, що хтось не встиг, хтось не проголосував. Усі повинні працювати. Я на своєму місці як голова Верховної Ради, народні депутати… А якщо запустити цей механізм, то ми знову будемо бачити 10, 15, 17 голосувань за той законопроєкт, який дуже-дуже треба проштовхнути», – заявив Разумков.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

20-річний калушанин здобув перемогу на відкритому чемпіонаті ВПА Україна

20-річний калушанин здобув перемогу на відкритому чемпіонаті ВПА Україна

0
20-річний калушанин, студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Назарій Левицький вдало виступив на 10-му відритому чемпіонаті ВПА Україна 2020 (AM&PRO)...
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
БЕЗКОШТОВНА
РІЄЛТОРА
ПРОПОЗИЦІЯ ДІЙСНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Допомога з вибором
Підбір форми оплати
Супровід в оформлені
НАДІСЛАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РІЄЛТОРА
Допомога з вибором Підбір форми оплати Супровід
НАДІСЛАТИ!