9.5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Влада Рейтинг голів ОДА: на якому місці опинився очільник Прикарпаття

Рейтинг голів ОДА: на якому місці опинився очільник Прикарпаття

Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ

Ділова Столиця” опублікувала щорічний рейтинг голів обласних державних адміністрацій.

Як і в минулі роки, порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів, пише Фіртка.

Зараз ми підбиваємо підсумки першого півріччя. Ці результати, як хороші, так і погані, забезпечені в основному попередньою владою і, зокрема, тими керівниками регіонів, які були призначені Петром Порошенко. Для нинішньої влади, включаючи нових голів ОДА, це фактично стартові позиції. А про досягнення можна буде говорити за підсумками року.

Прикарпаття у рейтингу опинилося на 16 сходинці. Івано-Франківська область (-32 бали) в першому півріччі відзначилася завершенням будівництва та введенням в експлуатацію багатьох нових об’єктів.

За загальною площею нових житлових і нежитлових будівель на 1000 жителів область посіла друге і четверте місце відповідно. Але не факт, що Прикарпаття збереже високі позиції за цими критеріями до кінця року. Справа в тому, що по динаміці будівництва область посідає останнє місце: падіння на 17% в січні-червні (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року) і на 9,7% за підсумками восьми місяців.

Скорочення будівельної продукції пов’язано зі зменшенням притоку капіталовкладень. Прикарпатті виявилося єдиним регіоном, який демонстрував невідому відтік ПІІ: їх обсяг протягом першого півріччя зменшився на $ 12 млн, або на $ 9 на кожного жителя, хоча в середньому по Україні вийшов приріст на $ 20 на людину.

За динамікою капітальних інвестицій область посіла четверте місце знизу, показавши падіння на 9%. Це стало одним з факторів, що обумовили потрапляння Прикарпаття в шістку гірших за обсягом капінвестицій на душу населення.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link