9 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB Репертуар франківського театру поповниться ще однією виставою

Репертуар франківського театру поповниться ще однією виставою

У Франківському драмтеатрі проходять підсумкові “екзаменаційні” вистави, що їх готують учні Дитячої театральної майстерні.

Нещодавно свою роботу представила Старша група майстерні. Після перегляду її вирішили включити в цьогорічний репертуар. Про це повідомили на сторінці драмтеатру в мережі:

“Нова вистава у репертуарі театру! Це вже друга робота Старшої групи Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі, яка знайшла своє місце в нашому репертуарі”.

18 сповідей: роботу Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі включать в репертуар 1

У соціальній драмі “Мене звати…” глядачі потрапляють на чергову зустріч клубу підлітків, де ті діляться особистими історіями, які не наважуються розповісти ані батькам, ані друзям. 18 “сповідей” відкриють те, про що не прийнято говорити, але несила мовчати.

18 сповідей: роботу Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі включать в репертуар 3

“Ми всі родом з дитинства. А отже, неодмінно впізнаємо у цих історіях себе і свої замасковані рани. А фінал вистави таки наповнить наші душі й серця оптимізмом”, – анонсують новинку в театрі.

При постановці було використано метод драматичного театру (деякі монологи учні та учениці Майстерні написали самі). Режисер – Олексій Лейбюк. Асистентка режисера – Тетяна Шавкова. Художній керівник Майстерні – народний артист України Ростислав Держипільський.

18 сповідей: роботу Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі включать в репертуар 5

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

За 2019 рік населення Івано-Франківської області зменшилося на понад 5 тисяч осіб

За 2019 рік населення Івано-Франківської області зменшилося на понад 5 тисяч...

0
Така демографічна ситуація склалась в області у 2019 році. Про це інформує головне управління статистики в Івано-Франківській області. Чисельність...