Він зазначив, що впродовж 2017 року робота працівників галузі культури була направлена на реалізацію завдань, передбачених регіональною цільовою програмою «Культура Івано-Франківщини на 2016-2020 роки», регіональною цільовою програмою «Просвіта: ХХІ століття на 2017-2020 роки, програми «Теплий заклад культури Прикарпаття», регіональною цільовою програмою «Духовне життя» на 2016-2020 роки.
Так, торік проведено ремонти у 238 закладах культури області на суму 37 273,0 тис. грн та на 28 об’єктах обласного підпорядкування на суму 1793,0 тис. грн – загальна сума 39 066,0 тис. грн. Проте, залишається проблемним питанням у сфері охорони пам’яток культурної спадщини, а саме – відсутність фінансування ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках культурної спадщини, в тому числі на об’єктах ЮНЕСКО.
Важливим здобутком стало те, що Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського видано масштабний науково-популярний мистецький альбом «Скарби Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського», три збірники матеріалів міжнародних наукових конференцій, путівник «Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини», перевидано альбом «Музей писанкового розпису».
Про роботу працівників галузі культури Прикарпаття говорили у своїх виступах заступник голови ОДА Ігор Пасічняк та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.
«Рівень роботи у музейній сфері, зокрема, в Коломийському Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття є прикладом для всіх та лідером в Україні. Такі фахівці, які є там, є взірцем для інших установ області» – зазначив Ігор Пасічняк.
Також під час засідання колегії відбулося нагородження кращих представників галузі культури.
За раунок інфляції. Але можна трохи поскакати. Це ж перемога