3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна Економіка Росія є одним з найбільших імпортерів та експортерів Прикарпаття, – статистика

Росія є одним з найбільших імпортерів та експортерів Прикарпаття, – статистика

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні 2019р. становили 69,9 млн.дол. США, імпорту – 50,4 млн.дол. США.
Росія є одним з найбільших імпортерів та експортерів Прикарпаття, – статистика
Cеред регіонів України за обсягами експорту товарів область посіла 14 місце, імпорту – 13 місце. Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 70 країн світу.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Індії, Польщі, Російської Федерації, Словаччини, Туреччини, Чехії, Білорусі, Італії, Німеччини.
Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 39,8 млн.дол. США або 56,9% від загальнообласного обсягу експорту.
У товарній структурі експорту області значну частку займали обсяги полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, деревини та виробів з деревини, живих тварин, продуктів тваринного походження, продуктів рослинного походження, мінеральних продуктів.
У розрахунку на 1 особу населення в області експортовано товарів на 51 дол. США, що відповідає 14 місцю серед регіонів держави.
В обсягах імпорту вагомими були надходження з Російської Федерації, Німеччини, Румунії, Китаю, Польщі, Угорщини, Білорусі.
Імпорт товарів з країн ЄС становив 23,6 млн.дол. США або 46,8% від загальнообласного обсягу імпорту.
Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги мінеральних продуктів, механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, текстильних матеріалів та текстильних виробів.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!