2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна Не визначене Росія хоче заселити Донбас якутами та бурятами

Росія хоче заселити Донбас якутами та бурятами

Якщо Донбас буде раптом “деінтегровано” на умовах Москви, то жити на ньому з того самого моменту приїдуть різні буряти з якутами, а українці поїдуть в зворотньому напрямку.

Буряти на Донбасі

За класичною і улюбленою російською практикою освоювати нові завойовані землі приїдуть представники народностей з тих регіонів імперії, де нормальні погодні умови – 50 градусів морозу і 10 місяців на рік “только самолетом можно долететь”.
Українці ж знову поїдуть освоювати землі, придатні лише для нормального функціонування концтаборів. Ті землі, які, власне, завжди в першу чергу й асоціювалися саме із концтаборами.
Росіяни – великі спеціалісти з організації подібних переселень народів. Вони успішно займалися цим впродовж останніх кількох століть і навряд відмовлять собі ще раз в такому задоволенні.
Зрештою, непокірні українці й татари, ув’язнені окупантами в Криму, вже поїхали туди.
Сенцов відбуває ув’язнення саме в Якутії. А якути з бурятами вже їдуть сюди. Поки що для того, щоб воювати і завойовувати українські землі. І вони добре розуміють, за що вони воюють.
Добре знають, що землі знову будуть належати переможцям. І наші землі, як завжди, подобаються їм значно більше своїх. У разі виконання російських вимог якути з радістю знову поміняються з нами усіма місцем проживання.
Якщо Донбас буде “реінтегровано” з амністією для бойовиків і особливим статусом, хлопці з Якутії вже твердо й грунтовно переїдуть туди інтегруватися. І це у перспективі стосується, не думайте, далеко не тільки одного Донбасу.
Просто, чим швидше інтегрують його, тим швидше піде черга й далі. Бо одного Донбасу буде мало. В Росії ще багато народів, які мріють про комфортніші землі і умови для проживання, ніж 50 градусів морозу.
 
Автор: Володимир Шередега

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!