14 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 5 Квітня, 2020
Головна Культура Розпочалися зйомки фільму за книгою Софії Андрухович (фоторепортаж)
Реклама: Прованс

Розпочалися зйомки фільму за книгою Софії Андрухович (фоторепортаж)

Розпочалися зйомки стрічки “Віддана” за книгою Софії Андрухович.

Про це стало відомо з допису у соцмережі Facebook.

“Ура! Ми стартували! З великою радістю та хвилюванням повідомляємо: розпочалися зйомки фільму Віддана”, – йдеться в дописі.

Світлина від Віддана.

«Я дуже щаслива, – розповіла режисерка стрічки Christina Sivolap. – На цей момент ми довго чекали. До сьогодні історія існувала лише у нашій уяві. А сьогодні з фантазії вона перейшла у вимір реальності. Нарешті ми можемо не просто уявити Стефу у кімнаті, а побачити на власні очі живу актрису в гримі, костюмі на фоні конкретної локації. Можливо, у цьому і криється магія кіно».

Світлина від Віддана.

Знімальний процес триватиме до кінця весни, а прем’єру фільму заплановано на початок 2020 року.

У головних ролях: Marianna JanuszewiczAlesya Romanova та Roman Lutskiy.

Світлина від Віддана.

Виробництво стрічки: FILM.UA Group Production за підтримки Уряду України та Міністерство культури України.

Дистриб’ютор: Вольга Україна.

СТОРІНКИ ПРОЕКТУ:
Facebook – Віддана
Instagram – instagram.com/viddana.movie

Світлина від Віддана.

Довідково. «Віддана» – кіноверсія бестселера Софії Андрухович «Фелікс Австрія», дія роману якого розгортається у Станіславові (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ – початку ХХ століття. У центрі сюжету – служниця Стефанія та панянка Аделя. Доктор Ангер втрачає у пожежі дружину, але йому вдається врятувати двох дівчаток – рідну дочку Адель і дочку домашніх працівників – Стефанію. У момент відчаю доктор вирішує виховувати їх разом. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Адель тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть до кулінарії. Однак вони досі не розуміють, ким є одна одній: сестрами і подругами або ж служницею і господинею. У калейдоскопі любові і ревнощів, подвійних смислів і таємниць грань між реальністю та вигадкою остаточно зникає.

Зараз команда проекту активно готується до зйомок фільму, які почнуться в квітні цього року. У широкий український прокат “Віддана” вийде в 2020 році.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!