18 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 28 Травня, 2020
Головна Влада Руслан Панасюк: «Реформи не можна залишати на півдороги. Прикарпатці чекають подальших якісних...

Руслан Панасюк: «Реформи не можна залишати на півдороги. Прикарпатці чекають подальших якісних змін»

«Курс на завершення реформи адміністративно-територіального устрою в Україні повинен продовжуватись, мати логічне, системне бачення і завершення. Позитивні зміни, які відбуваються в об’єднаних територіальних громадах завдяки децентралізації та секторальним реформам, найкраще підтвердження правильно обраного 5 років тому курсу Президентом Петром Порошенком в умовах війни, економічної нестабільності у 2014 році», – зазначив у коментарі директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Результат пошуку зображень за запитом "Руслан Панасюк"

Сьогодні в Україні успішно впроваджена реформа базового рівня адмінтерустрою, більш відома як децентралізація. Завдяки їй місцеве самоврядування стало не віртуальним, а реальним, з фінансовими і владними повноваженнями. Ефективно втілюються реформи освіти, системи охорони здоров’я. Змінюються підходи до управління громадами. Усе це кропітка, щоденна, системна робота представників місцевого самоврядування, експертів, науковців, посадовців різного рівня за послідовної підтримки Президента і Уряду.

«Не з слів знаю, як непросто втілювати реформи і зміни у життя. Це завжди вимагає твердості, послідовності у прийнятті рішень. Хочу щиро подякувати Петру Порошенку за знакову державницьку позицію, за системні і впевнені кроки у побудові демократичної держави, основою якої є опора на місцеве самоврядування, на безпосередню владу народу», – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Зазначені зміни повинні бути закріплені. Пройдено найскладніший етап, на якому не можемо зупинитися. Реформи потрібні не Порошенку, змін і покращення, продовження європейського курсу вимагають українці.

Очікуємо на подальшу підтримку реформ новообраним Президентом.

Лише завдяки злагодженій командній роботі ми продовжуватимемо будувати конкурентоспроможне місцеве самоврядування та державу, досягатимемо успіхів. Українці хочуть бути успішними!

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!