13.3 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 5 Червня, 2020
Головна Корупція Самовідвід або доля судді Булки: в Господарському судді колегія суддів по резонансній...

Самовідвід або доля судді Булки: в Господарському судді колегія суддів по резонансній справі входить до одного го із скандальним відповідачем-«регіоналом»

Самовідвід або доля судді Булки: в Господарському судді колегія суддів по резонансній справі входить до одного го із скандальним відповідачем-«регіоналом»

28.08.2018 року Господарським судом Івано-Франківської області розглядатиметься справа №909/1345/14 щодо найбільшого гаражного кооперативу в м.Івано-Франківську ГК «Соколи», пишуть Версії.

Йдеться про тривалу боротьбу простих громадян із представником  «бізнесу», екс-регіоналом Ярославом Каспруком.

Господарська справа № 909/1345/14 за позовом першого заступника прокурора Івано-Франківської області до Вовчинецької сільської ради, АТВТ «Родон» про скасування рішень, визнання недійсними договорів оренди та купівлі-продажу земельної ділянки, державного акту на право власності на земельну ділянку по вул. Вовчинецькій, 225 в м. Івано-Франківську.

Мова йде про виділення АТ «Родон» понад 6 га землі для обслуговування транспортної прохідної площею 22,6м. кв по Вовчинецька, 225. Завдяки чому комерційні структури наближені до Ярослава Каспрука намагаються позбавити власників гаражів(членів ГК «Соколи») права на користування земельною ділянкою під їхніми гаражами.

Розгляд вказаної справи здійснюється колегією суддів Матуляк П.Я. – головуючий, Шкіндер П.А., та Максимів Т.В. – члени колегії.

Найцікавіше, що головуючий Матуляк П.Я. і член колегії Шкіндер П.А. та керівник відповідача по справі АТВТ «Родон» Каспрук Я.Я. є членами Івано-Франківської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок та спільно беруть участь у полюваннях.

Факт членства у Івано-Франківській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок відомий вказаним суддя особисто. Однак ними до цього часу не подано жодної заяви про самовідвід.

Як відомо, в Івано-Франківську екс-регіонали намагаються знищити найбільший гаражний кооператив Івано-Франківська.

Членами гаражного кооперативу “Соколи” зареєстровані права власності на гаражі саме в Івано-Франківську по вулиці Вовчинецька, 225.

Однак це не завадило Вовчинецькій сільраді продати понад шість гектарів землі гаражного кооперативу «Соколи» АТВТ «Родон» за ціною, яка в кілька разів менша ринкової. А куди ж поділись 1500 гаражів, які є на тій землі?

Нагадаємо, у серпні 2018 року Вища рада правосуддя дала згоду на тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя судді Господарського суду Івано-Франківської області  Булки  Володимира Ігоровича в зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

v KOCIB y CYD

Гість
Guest
Гість

Тільки Революція Гідності стала на заваді переходу цих гаражів у 2014 у власність пана Каспрука.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Третій за два тижні: минулої ночі у Коломиї знову горів автомобіль

0
Про займання автомобіля йдеться у повідомленні управління з питань цивільного захисту населення Івано-Франківської обласної державної адміністрації, інформує своїх читачів новинний ресурс Правда...
close-link