9.5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка СБУ побачила загрозу енергосистемі України на території так званого "Острову Бурштинської ТЕС"

СБУ побачила загрозу енергосистемі України на території так званого "Острову Бурштинської ТЕС"


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Служба безпеки заявляє про можливість дестабілізації роботи енергосистеми Україні через неналежне виконання посадовцями “Укренерго” своїх обов’язків, інформує Правда.іф посилаючись на “Економічну Правду”.
 

 
Про це йдеться у зверненні Голови СБУ Василя Грицака до прем’єра Володимира Гройсмана, яке є у розпорядженні ЕП.
Як наголошується, СБУ отримала інформацію про передумови до дестабілізації сталої роботи енергосистеми України, які виникли внаслідок неналежного виконання службовими особами НЕК “Укренерго” своїх обов’язків.
“Зокрема, зафіксовано тенденцію до зростання темпів приєднання до енергосистеми України об’єктів відновлюваної енергетики (далі – ВДЕ), насамперед в південних областях та на території так званого “Острову Бурштинської ТЕС”, – йдеться у листі.
“При цьому, загальний приріст потужності ВДЕ по Україні за останні 9 місяців становить понад 2 800 МВт. Водночас всупереч інтересам держави протягом 2017-2018 років керівниками “Укренерго” здійснювалася видача та погодження технічних умов на приєднання до електромереж об’єктів відновлюваної енергетики”, – зазначається у зверненні.
При цьому, повідомляється у листі, це здійснювалося без урахування реального стану розподілу потоків е/е, стійкості генераторів АЕС/ТЕС, а також реальних потреб реконструкції та модернізації обладнання.

“Зазначені темпи збільшення ВДЕ, без виконання заходів щодо впровадження систем прогнозування та керування цих генеруючи потужностей, визначають існування невирішеної проблеми балансів потужності та енергії ОЕС України, а також надійності роботи окремих енергорайонів енергосистеми України”, – наголошується у зверненні.

З урахуванням вищезазначеного рекомендовано надати доручення Міненерго щодо проведення перевірки правомірності дій службових осіб “Укренерго” в ході видачі умов на приєднання до електричних мереж.

“Також рекомендується доручити “Укренерго” провести аналіз стану виконання договорів приєднання об’єктів ВДЕ, технічної обгрунтованості виданих в 2016-2018 роках умов на приєднання, в тому числі в частині аналізу їх впливу на стійкість роботи генераторів електростанцій гарантованої потужності”, – йдеться в листі.

Як повідомлялося, протягом останніх трьох років в українську альтернативну енергетику інвестували понад 1,1 мільярда євро.
 
 
 

11 КОМЕНТАРІ

11
Залишіть коментар

avatar
5 Дерево коментарів
6 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

А що хіба СБУ і особливо ті з СБУ які їздять воювати небачать поновлення на роботах регів і хапуг чи небачать витівок шевченка з ремонтами доріг і чи незнають яка морда в цьому йому допомагає і де принциповість де дух солдата

Гість
Guest
Гість

ця дрес має ще і ту небезпеку що попривезені з домбасу можуть в часХ раптом заволать –путин убивают русских и СПАСИ НАС і тому просто цю станцію потрібно націоналізувати як і облгаз і багатінькі місцеві-а це судді прокурори і керівні силовики і ода-мають зрозуміти що прихід путіна сюди це гола дупа в них-як є на домбасі-

Гість
Guest
Гість

Знести треба

Гість
Guest
Гість

Куди націоналізувати? В руки туди ж? Що не бачите що що не українець потрапляє у владу то одразу продається. Мало надивились на депутатів у вишиванках?

Гість
Guest
Гість

а ну мо назвіть нам держпідприємства, що працюють з прибутком. А ми посміємось з ваших спроб

Гість
Guest
Гість

я дивлюсь, вас нічому не вчить історія. Хочете повторити 1917 і все, до чого то призвело? От жеж логіка жебрацька: відібрати і розтягти

Гість
Guest
Гість

Ахметов з Порошенком світло Україні виключали щоб Ротердам і торгівлю з сепаратистами РФ без опору (вони думали що атошники не зрозуміють) здійснювати, а винуваті керівники на Західній Україні в Бурштині. Кого ж садити за розстріл майдану як не самих майднівців – ГПУ кума Луценка знає.

Гість
Guest
Гість

От б….кі керовники як тільки появиться щось варте уваги, що дає можливість трохи підзаробити людям, та це небезпека для держави, а це скоріш трошки зменшаться заробітки ахметова і порошенка.

Гість
Guest
Гість

Повільно і мало електрики Даунбасу качають і закордон продають. Порошенко з Ахметовом думають що саботують западенські керівники. Не звільняти ж – дороги вийде замінити, от СБУ й заслали полякати і показати як беркутам байдуже чи з тризубом чи з червоно-чорним гроші для олігархів вибивати.

Гість
Guest
Гість

Б*ять при чому тут СБУ? Є ж відповідні служби енергонагляду, міністерство як там воно палива та енергетики з вашим тупим земляком порохоботом Насаликом. Чому смердюча гебешня всюди де не треба пхає свого корумпованого носа, а де треба то їх нема. Нехай йдть перевіряють роботу атомних електростанцій. Там дійсно є загроза бо вже було кілька аварій і витоків радіації, не виключено що це тероризм, хоча навіть якщо і просто халатність то тут якраз є робота для СБУ бо життя людей в небезпеці. Але що вони забули на ТЕЦ, котра справно працює і забезпеує електрикою всю область??? Хочете знов сидіти без світла… Read more »

Гість
Guest
Гість

100% Атом не іграшки!

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кухня вихідного дня. Класичний «Наполенон» від Любові Біріної

0
Калуська господиня Любов Біріна пропонує приготувати торт «Наполеона». Каже, що колись шукала його серед багатьох варіантів, проте зараз вивела для себе найбільш...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link