Фейкові виплати, покупки в мережі та банківські аферисти: поліція Прикарпаття нагадує, як не стати жертвами шахрайства.
Найчастішими способами шахрайств являється викрадення коштів з банківських карток, отримання фейкових доплат та купівля, продаж товарів через Інтернет.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
За допомогою до поліції звернулась 31-річна мешканка обласного центру із заявою про вчинене щодо неї шахрайства. Як з’ясувалося, потерпіла на одному із сайтів знайшла оголошення про продаж дитячого одягу. Зв’язалася з продавцем.
Після попередньої домовленості з ним, жінка перерахувала на банківський рахунок незнайомця обумовлену суму за товар – 18 000 гривень. Проте продавець не відправив товар, не повернув гроші та перестав виходити на зв’язок.
А від банківських шахраїв постраждала 51-річна франківка. Аферисти зателефонували до неї та представились працівниками фінансової установи. Шахраї під приводом збільшення ліміту, виманили у заявниці близько 29 000 гривень.
Ще одне повідомлення про шахрайство надійшло до співробітників Коломийської поліції від місцевої мешканки. Як з’ясувалося, на мобільний додаток потерпілої надійшло посилання щодо матеріальної допомоги від ООН.
Для отримання допомоги заявниця перейшла за посиланням. Після того, як жінка ввела дані своєї картки на фішинговому сайті, з електронного гаманця зникли близько 28 тисяч гривень.