Верховна Рада України продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію до 21 листопада, тому військовозобов’язані і далі отримують повістки вдома, на вулицях та за місцем роботи.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Як повідомив адвокат Кирило Казак, первинною ланкою, яка забезпечує збирання інформації та надання її до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (раніше – військкомати) є роботодавець. Саме він зобов’язаний проконтролювати прибуття військовозобов’язаного працівника до ТЦК та СП. Також, у разі неявки він має повідомити військкомату, що його працівник не з’явився у призначений час, передає Правда.іф.
Дії роботодавця, якщо на підприємство надійшла повістка
- видати наказ про повідомлення призовників та військовозобов’язаних про їх виклик до Територіального центру комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП);
- довести наказ до відома призовників у частині, що стосується забезпечення їх прибуття за викликом до ТЦК та СП;
- у триденний термін надіслати копію наказу до ТЦК та СП;
- обов’язково проконтролювати результати оповіщення та прибуття призовників та військовозобов’язаних до ТЦК та СП.
У випадку, коли працівник відмовляється підписувати наказ про необхідність явки у військкомат, роботодавець повинен скласти акт про відмову від підпису комісійного наказу у присутності трьох осіб та відправити його до ТЦК та СП.