На наступний день після Успіння Богородиці православні відзначають третій Горіховий Спас, після якого заведено вважати, що збір врожаю закінчений. Не прийнято в цей день 29 серпня проводити урочисті заходи, але люди організовують ярмарки, на яких продають тканини та різні хлібобулочні вироби. Вранці віряни відправляються до церкви, щоб святити хліб, зерно і горіхи. Це свято має безліч інших звичаїв, тому такі події краще не пропускати. А щоб кожен день дізнаватися, яке сьогодні свято або що буде завтра, найкраще мати під рукою сучасний сайт Sogodnisvyato.com.ua.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Традиції в свято Горіхового Спаса
Горіховий Спас є третім по ходу всіх Спасів протягом періоду збору врожаю, тому є безліч народних прикмет, які віщують ранній чи пізній прихід прийдешньої зими. Наприклад, якщо 29 серпня відлітають журавлі — це означає, що зима настане раніше звичного. Це свято об’єднує християнські та народні традиції. Найчастіше в день Горіхового Спаса планувалося закінчити прибирання хлібів, символічно випікаючи з нового борошна коровай. За старих часів існувала така думка, що чим більше хліба було зібрано, тим більше буде квасу в зимовий період року. А для добробуту в родині було заведено зберігати шматочки новоспеченого короваю в домі за іконою.
Якщо хочете бути в курсі всіх святкових подій в Україні та в світі, можете в будь-який момент відкрити сайт https://sogodnisvyato.com.ua/. Ви зможете подивитися, яке свято завтра і що було вчора. Також сервіс пропонує ознайомитися з інформацією про дні янгола, професійні свята та навіть дізнатися, хто з відомих особистостей відзначає свій день народження в певний день.