Що слід знати про кольорові контактні лінзи?
Диван на коліщатках в темній вітальні

Що слід знати про кольорові контактні лінзи?

Автор: Ігор Василик
03/12/2024 21:10
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама

Кольорові контактні лінзи стали незамінним аксесуаром для чоловіків та жінок. Вони можуть змінити колір очей та збільшити очі. Будь то яскравий або простий макіяж, вони можуть зробити ваші очі яскравішими та чарівнішими.

Різні кольори контактних лінз мають різні ефекти. Наприклад, коричневий робить очі сльозними. Чорний робить ваші очі більшими та круглими; сіро-блакитний колір змушує вас плакати в одну мить. Фіолетовий дуже Лоліта. То як мені вибрати пару лінз, які мені підходять? Давайте зосередимося на кількох елементах кольорових контактних лінз нижче https://crazylinza.com.ua/kolir-linzi/siri-linzi.

1. Ступінь.

Ступінь включає ступінь рецепту астигматизму. Контактні лінзи можуть виправити невеликий астигматизм. Взагалі кажучи, що нижчий вміст води, то краще ефект корекції астигматизму. Наприклад, кольорові контактні лінзи із вмістом води 38% можуть виправити астигматизм у межах 200 градусів. Але якщо астигматизм вищий, його потрібно підганяти, але ціна буде дуже високою.

Якщо у вас немає міопії, ви можете вибрати Plano, тобто лінзи із 0 градусами. Людина з рецептом може вибрати їх відповідно до фактичного ступеня. Діапазон та інтервал ступенів у різних марок різні. Як правило, між 100 та 500 градусами кожні 25 градусів припадає на одну передачу. Між 550 і 800 градусами одна передача на 50 градусів. При покупці слід вибирати нижчий ступінь, ніж фактичний. Занадто високий рівень може викликати запаморочення та інші симптоми. Коли ви кладете лінзи у футляр для окулярів, зверніть увагу на те, щоб розрізняти ліве та праве око. Особливо у разі двох лінз із різною силою, уникайте дискомфорту, викликаного перехресним носінням.

Також слід зазначити, що сила окулярів з оправою та контактних лінз не однакова. При виборі кольорових контактних лінз ступінь має бути таким самим, як у контактної лінзи. Якщо ви раніше носили окуляри з оправою, ви можете піти в магазин окулярів, щоб перевірити рівень контактних лінз (зазвичай безкоштовно). Якщо вам це буде складним, ви можете скористатися наступним методом.

2. Базова дуга.

Базова дуга відноситься до радіусу кривизни, що визначає дугу кольорової контактної лінзи. Чим менша базова дуга, тим більше кривизна окулярів. Кривизна очного яблука відноситься до кривизни рогівки. Якщо базова кривизна менша від очного яблука, лінза занадто плоска і легко зміщується. Якщо базова кривизна більша від очного яблука, це означає, що кривизна занадто велика. Після носіння ви почуватиметеся некомфортно.

Базова кривизна є важливим показником під час виборів очок. Ваша кривизна рогівки плюс 0,4-0,8 – це діапазон базових кривизн, що підходять для вашої контактної лінзи. Непідходяща базова крива лінзи не тільки буде незручною для носіння, але й може призвести до зношування рогівки.

3. Діаметр.

Діаметр та діаметр забарвлення

Зазвичай це стосується діаметра всієї лінзи, який є загальним діаметром очного яблука, покритого лінзою. Не впливає на збільшення та косметичні ефекти

Зазвичай діаметр кольорової контактної лінзи становить 138-145 мм. Чим менший діаметр, тим більше очне яблуко контактує з повітрям, і тим комфортніше.

Однак при виборі пари контактних лінз слід звертати увагу на діаметр та діаметр забарвлення. Діаметр забарвлення визначає, чи збільшують кольорові лінзи очі.

Взагалі кажучи, якщо ви хочете вибрати природний стиль контактних лінз, діаметр фарбування становить близько 13,5 мм. Якщо ви хочете збільшити очі, ви можете отримати один в межах 13,5-14,2 мм. Фарбування контактних лінз із великим діаметром може легко спричинити ефект «підроблених очей».

4. Зміст води.

Ми повинні знати, що вищий вміст води не завжди кращий.

При високому вмісті води лінза м’якша та комфортніша для носіння. Однак, недоліком є ​​те, що вона легко деформується з часом. Носіння протягом тривалого часу вбиратиме вологу і викликатиме сухість очей. А щоб зробити високий вміст води, товщина косметичних контактних лінз збільшиться; це ще більше заблокує обмін кисню між рогівкою та повітрям. Чим довше час носіння, тим важча гіпоксія; це викличе кератит та набряк рогівки.

5. Проникність кисню.

Яка швидкість пропускання кисню кольорової контактної лінзи? Проникність кисню відноситься до ступеня, в якому кисень проходить через лінзу, щоб живити рогівку. Проникність кисню є важливим показником вимірювання якості кольорових лінз. Чим вище проникність кисню, тим комфортніше носити і здоровіші очі.

Коефіцієнт проникності кисню контактної лінзи повинен бути 20, коли очі відкриті, і 125 або більше, коли очі закриті. Тому намагайтеся не заплющувати очі надовго при носінні кольорових контактних лінз; найкраще знімати їх більш ніж півгодини.

6. Товщина у центрі.

Легкі та зручні контактні лінзи є першим вибором для користувачів. Оскільки такі лінзи не викликатимуть відчуття стороннього тіла при носінні. Чим тонша лінза, тим вище проникність кисню і тим вона комфортніша.

<0,04 мм відноситься до ультратонкого типу.

0,04-0,09 мм відноситься до стандартного типу.

>0,09 мм – товстий тип.

Що ступінь, то товщі центральна товщина.

7. Матеріал.

Існує в основному три поширені матеріали для кольорових контактних лінз: звичайні матеріали/неіонні матеріали/силіконові гідрогелеві матеріали.

Дозвольте мені пояснити різницю між трьома матеріалами кольорових контактних лінз:

* Звичайний матеріал.

Особливості: доступний, м’який та зручний.

Недоліки: низький вміст води, що легко викликає осадження білка, погана проникність кисню.

Підходить для натовпу: здорові очі із сильною пристосовністю.

* Неіонний матеріал.

Неіонний матеріал є великою кількістю NVP, доданої до гідрогелевого матеріалу. Він робить лінзи тонкими та м’якими; нелегко виробляти осадження білка. У той самий час він нелегко старіє, що підвищує термін служби лінзи.

Особливості: висока проникність кисню, нелегко виробляти осадження білка, нелегко відчуття стороннього тіла.

Підходить для натовпу: чутливі очі, схильні до відчуття стороннього тіла та червоних кров’яних прожилок.

* Кремній-гідрогелевий матеріал.

Силікон-гідрогелевий матеріал виготовлений із кремнію, доданого до гідрогелевого матеріалу. Він робить лінзу більш зволожуючою, тим самим покращуючи зволожуючий ефект лінзи. Проникність кисню в 4-7 разів вища, ніж у звичайних матеріалів, ефективно зменшуючи нестачу кисню в очах, тривале зношування та легкі симптоми втоми.

Особливості: високе утримання вологи.

Недоліки: через додавання кремнію лінза жорстка та не підходить для чутливих очей.

Підходить для юрби: сухі очі, схильні до втоми.

8. Період використання.

Цикл використання кольорових контактних лінз включає щоденне, щоквартальне, піврічне та щорічне . Це означає, що період використання становить один день, один квартал, шість місяців, один рік, а потім викидається. Цей період не відноситься до часу носіння, а відноситься до терміну служби лінзи після розтину.

Чим довше носять кольорові контактні лінзи, тим більша ймовірність того, що вони викличуть осадження білка та зменшать проникність кисню та вміст води, що значно знижує комфорт. Тому необхідно приділяти увагу чищенню та щоденному догляду за лінзами при носінні довгострокових лінз.

Для тих, хто вперше купує вам не потрібно йти в магазин кольорових контактних лінз поруч зі мною, ви можете купити їх безпосередньо в Інтернеті. Зручно, швидко та доступно.

Реклама