-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Що стійкіше парфуми чи парфумована вода?

-Реклама-spot_img
spot_img

Чи бувають у вас випадки, коли в магазині Ви не можете обрати, який варіант улюбленого аромату придбати: парфуми чи парфумована вода? Що ж краще? Давайте розбиратися!

Стійкість парфумів і парфумованих вод може значно варіюватися в залежності від конкретного продукту та його складу.

Парфуми мають більш високий вміст ароматичних речовин (зазвичай від 15% до 40%), що робить їх більш концентрованими та стійкими.

- РЕКЛАМА-

Вони зазвичай тримаються на шкірі протягом тривалішого періоду часу, іноді до 6-8 годин.

Парфумовані води, мають нижчу концентрацію ароматичних речовин (від 5% до 15%), а тому є менш стійкими. Тривалість відчуття аромату в них коливається від 3 до 5 годин, тому вони частіше потребують оновлення протягом дня.

 Загалом, якщо вам потрібен більш стійкий аромат, парфуми будуть кращим вибором. Проте парфумовані води користуються більшою популярністю влітку та стануть ідеальним вибором для тих, хто шукає легкий, ненав’язливий аромат.

На сайті Perfumer.ua ви знайдете широкий асортимент парфумів та парфумованих вод найпопулярніших брендів. 

Якщо ви власник невеличкого магазинчику парфумерії або сайту, в нас є для вас додаткові переваги: ви маєте змогу придбати парфуми на розлив, що дозволить вам задовольнити покупців з обмеженим бюджетом.Вони зможуть спробувати дорогі парфуми, витративши на це відносно невеликі гроші.

Особливості складу та концентрації ароматів

Рецептури і формули парфумів варіюються залежно від виробника та конкретного аромату, проте основні складники зазвичай є незмінними. Ось найрозповсюдженіші компоненти та особливості їх концентрації в парфумах:

Есенційні олії: це основні ароматичні речовини, які надають парфумам їхній характерний аромат. В найвищій концентрації вони містяться у парфумах.

Розчинники: допомагають розчиняти есенційні олії та розподіляти аромат по шкірі.

Фіксатори аромату – речовини, які забезпечують стійкість аромату, допомагаючи йому залишатися на шкірі протягом тривалого часу.

Адсорбенти використовуються для покращення стійкості та інших властивостей парфумів.

Концентрація аромату може варіюватися в залежності від типу парфуму. Ось стандартні рівні концентрації для різних видів парфумів:

Perfume (Парфум) – це найвищий рівень концентрації, який зазвичай складає від 15% до 40%. Це найстійкіші парфуми, які можуть залишатися на шкірі протягом багатьох годин.

Eau de Parfum (Еау де Парфум) також має досить високу концентрацію, яка зазвичай складає від 15% до 20%.

Eau de Toilette (Еау де Туалет) – туалетна вода з середньою концентрацією аромату, який складає близько 5% – 15%.

Eau de Cologne (Еау де Колон): має найнижчу концентрацію аромату, що, як правило є меншою за 5%.

Рівні концентрації аромату впливають на стійкість та інтенсивність аромату на шкірі. Чим вища концентрація аромату, тим довше та інтенсивніше він відчуватиметься.

Як правильно наносити парфуми та парфумовану воду для максимальної стійкості?

Розпиляйте на зволожену шкіру. Наносьте парфум одразу після прийняття душу, адже зволожена шкіра краще утримує аромат.

Наносьте аромат на “теплі” або «пульсуючі» ділянки шкіри: Аромат краще утримується на місцях, де кровообіг активніший і шкіра тепліша, тому краще наносити парфуми на «пульсуючі точки»: зап’ястя, шия, згин ліктя.

Не наносьте занадто багато: помірна кількість парфуму дозволить аромату повністю розкритися, а надмірне нанесення може призвести до неприємностей для оточуючих.

Не тріть шкіру після нанесення: оскільки це може скоротити тривалість відчуття аромату.

Зберігайте парфуми відповідно до рекомендацій виробника: правильне зберігання парфумів, уникаючи впливу ультрафіолету та високих температур, допоможе зберегти стійкість аромату.

Освіжіть аромат за потреби: якщо ви помітили, що аромат починає слабшати, оновіть його, нанісши ще кілька крапель на пульсуючі точки або інші ділянки шкіри.

Дотримання цих порад допоможе забезпечити максимальну стійкість та інтенсивність аромату.

 Фактори, які варто враховувати при виборі парфумів

Ну і наостанок, хочемо запропонувати кілька факторів, які варто враховувати, щоб обрати ваш ідеальний аромат:

Тип аромату: що саме вибрати квітковий, морський, деревний або фужерний аромат – залежить виключно від вашого смаку.

Ваш стиль та образ: обирайте аромат, який відповідає вашому стилю та образу. Наприклад, для впевненої та елегантної особистості підійде квітковий або шипровий аромат, для спортивної та енергійної людини ідеальним вибором стануть парфуми зі свіжими нотками.

Пора року, подія та час доби: свіжі та легкі аромати добре підходять для літа та денного часу, а більш інтенсивні та теплі аромати – для вечірнього часу та холодної погоди.

Тривалість аромату: якщо ви хочете, щоб аромат довго тримався на шкірі – обирайте улюблений аромат саме в варіанті парфуми.

Відгуки та рейтинги: відгуки та рейтинги парфумів, допоможуть вам зорієнтуватися чи вартий аромат вашої уваги.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні