-0.7 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Туризм Що важливо знати про доставку товарів з Польщі в Україну?

Що важливо знати про доставку товарів з Польщі в Україну?

5d42e6899123b.jpg

Територіальна близькість Польщі, а також орієнтованість України на європейську співпрацю робить Польщу стратегічним і економічно цінним партнером. Це стимулює висновок ділових угод між підприємцями та великими компаніями двох країн, робить вигідним імпорт і експорт товарів, які, в свою чергу, потребують швидкої і грамотної організації всього процесу. Компанія «УкрВіпСервіс» пропонує якісні послуги з доставки та розмитнення вантажів з Польщі в декількох варіаціях здійснення вантажоперевезень, оптимальних в кожній конкретній ситуації. Детальніше: https://www.uvs.in.ua/dostavka-gruzov-iz-polshi/

Весь спектр послуг з доставки вантажів з Польщі

Компанії, що бажають привезти вантаж з Польщі з розмитненням, часто стикаються з певними труднощами не тільки з організацією вантажоперевезень, але і з перетином українсько-польського кордону, де розмитненню підлягає практично будь-який тип вантажу.
Компанія «УкрВіпСервіс» реалізує цілий комплекс послуг, супутніх доставці вантажів з Польщі:

  • Допомога в зборі всіх необхідних документів.
  • Представлення Ваших інтересів за кордоном – ведення переговорів в Польщі.
  • Відстеження вантажу – Ви завжди будете в курсі ситуації, не витрачаючи на вантажоперевезення власний час і сили.
  • Професійні логістичні послуги для економії часу і коштів.
  • Управління вантажем і тимчасове зберігання на складах Польщі та України.

Вантажоперевезення негабаритів з Польщі

Ви також можете розраховувати на компетентну підтримку наших фахівців, якщо необхідне транспортування вантажів нестандартних розмірів. Ми маємо домовленості із кращими європейськими та українськими перевізниками, органами влади та митними органами, що дозволяє використовувати спеціальний транспорт, узгоджувати маршрут по всьому шляху проходження, швидко проходити огляд вантажу на кордоні.

Перевезення збірних вантажів з Польщі: швидко, економно, ефективно

Доставка збірних вантажів з Польщі – не менш популярна послуга, ніж масштабні перевезення. У форматі таких транспортувань ми об’єднуємо вантажі декількох відправників або виконуємо доставку декількома видами транспорту. Завдяки нашій фірмі Ви отримуєте можливість з мінімальними фінансовими витратами отримати обмежену партію імпортного товару, не сплачуючи цілком за послуги транспорту, а лише орендуючи необхідний обсяг кузова.

Поєднання вигідної вартості та швидкості

Одне з головних достоїнств «УкрВіпСервіс» – можливість оптимізувати бюджетні витрати наших клієнтів шляхом застосування перевірених логістичних процесів, пошуку кращого перевізника, економії коштів на митниці. При роботі з нами на виключені незаплановані фінансові витрати, простої і затримки вантажу на кордоні, в зв’язку з чим нерідко вартість доставки вантажів з Польщі виявляється навіть нижче, ніж при самостійній організації вантажоперевезень.

Доставка вантажів з Польщі – довіряйте надійному партнеру

Маючи такого професійного партнера, як «УкрВіпСервіс», який допоможе виконати доставку і розмитнення вантажу з Польщі від «А» до «Я», Ви зможете з упевненістю будувати довгострокові вигідні відносини з польськими виробниками.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Когда восточные крессы(западная Украина)вернется назад домой в Польшу?сколько можно ждать?возвратится домой!в родную гавань!!!!!!!сколько бандерье будет засирать не свою территорию?

Гість
Гість
Гість

якщо ти так звиздиш то москалям тоже не місце в Україні.Поняв?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!