9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна FB Слуга народу пропонує втричі збільшити оподаткування зарплат українців

Слуга народу пропонує втричі збільшити оподаткування зарплат українців

Високими податками хочуть обкласти величезні «білі» зарплати. Пише Главком.

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає введення прогресивної шкали оподаткування доходів фізосіб, коли розмір ставки буде залежати від розміру зарплати.

Замість фіксованої ставки податку на доходи фізосіб (ПДФО) пропонується ввести такі ставки:

для доходів менших за 10 мінімальних зарплат (47 230 грн) ставка залишиться незмінною – 18%;
для доходів більше 10, але менше 20 мінімальних зарплат (від 47 230 до 94 460 грн) – 36%;
для доходів понад 20 мінімальних зарплат (від 94 460 грн) – 54%.
«За даними Держстату, приблизно 93% українців отримують не більше 20 тисяч гривень на місяць, тому, для більшості нічого не зміниться. Крім того, зміни не торкнуться IT-фахівців, що працюють як ФОП. Але ці зміни можуть вплинути на доходи тих, хто оформлений в штат. Для співробітників, які отримують високі «білі» зарплати, податки зростуть у 2-3 рази», – йдеться в пояснювальній записці.

Дубинський вважає, що прийняття закону може істотно збільшити потік надходжень до бюджету, але, за його словами, основна мета – досягнення соціальної справедливості.
«Зарплати керівників підприємств, особливо в нафтогазовому, залізничному та оборонному секторах, сильно завищені, при цьому з них платять ті ж 18% податку, що і з мінімальних зарплат простих українців. Необхідно перейняти досвід європейських країн, в яких податки на доходи фізосіб досягають 50 %», – вважає Дубинський.

7 КОМЕНТАРІ

7
Залишіть коментар

avatar
5 Список коментарів
2 Список відповідей
1 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
7 Коментар авторів
ВикторМиколаГістьГістьГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

оце потрібно зробити.

Микола
Гість
Микола

Відсутність прогресивної шкали оподаткування доходів – це ідіотизм, який мабуть існує тільки в Україні. Хоч він і Дубінсьуий, хоч він і слуга, але розумну і актуальну пропозицію підтримую. Тільки треба на 50% не зупинятися. Захмарні зарплати мають стати невигідними для одержувача і вигідними для держави

Виктор
Гість
Виктор

Люди ви йобнулись?)

Yngvar
Гість
Yngvar

Бідні, вже не знють що робити щоб наповнювався бюджет…

Гість
Гість
Гість

Тоді 5 мін.зарплат потрібно взагалі не оподатковувати, а все що вище 18%

Гість
Гість
Гість

К примеру через год будет инфляция.Кто получал 10тыс,будет получать 45 и ему придется платить 36%.Нелезте вообще сюда.Просто сделайте себе меньше зп и все будет ок.

Гість
Гість
Гість

Ну да давайте бо вам зарплати і премії собі скоро не буде з чого давати. Адже більшість отримає мінімальна а вам потрібно по сто і вище зарплати, бо ж ви такі вигуки робили що зробите для простого українця зарплати… Але молодці як і всі попередники розпочали з себе всі… Бо нехай відсохне рука яка себе обділила. А ще краще введіть для тих хто працює і в день і ще в нічну іде, бо йому трьох дітей годувати. Але забрати в нього бо треба для тих кому 36000 не вистачає для утримання майбутньої дитини… Дякую щоб вас усіх качка копнула.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Як працює друга равликова ферма на Прикарпатті «УхТи Равлик»

На Прикарпатті працює друга равликова ферма «УхТи Равлик»

0
На Богородчанщині фермер вирощує мільйонні «стада» екзотичних їстівних равликів із найдорожчої у світі білої ікри. Роман Хімчак із села...