fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна FB Сміттєвий хаос. На Верховинщині територія після фестивалю пертворилась на сміттєзвалище, до якого...

Сміттєвий хаос. На Верховинщині територія після фестивалю пертворилась на сміттєзвалище, до якого нікому немає діла

Фестивалі проходять, а сміття залишається.

З того часу як відбулося свято “Полонинське літо” вже пройшло 3 місяці, а сміття ще й досі тут. Його не так багато, щоб було складно посортувати та відвезти до районного комунального підприємства, але достатньо, щоб створити сміттєвий хаос по при дорогу і продемонструвати всім, що так можна робити — “везіть сюди своє сміття, це нічого страшного”, інформує Правда.іф.

Зараз тут в селі Верхній Ясенів біля кільця на трасі зі сторони села Буківець лежать одна велика купа сміття і дві маленькі, з часом їх ставатиме більше.

Все це сміття умістилося би в 10 повних мішків, і це в основному вторинна сировина — пляшки від пива, шампанського та інших напоїв. Такі сортовані відходи комунальне підприємство збирає безкоштовно, за інші відходи потрібно заплатити 45 грн за мішок, таких тут назбирається 3 мішки, максимум 150 грн. Ціна питання сміття на дорозі — 150 грн., бензин, щоб відвести його за 12 км і невеликий прицеп, куди би все помістилося…

“Чому сміття ще досі тут — не зрозуміло, адже поруч є туристичні садиби, сільська рада с. Верхнiй Ясенiв та Національний природний парк “Верховинський”, а продавці ярмарку під час свята мають сплачувати організаційний збір. Верховинська районна рада та Верховинська районна державна адміністрація хто відповідальний за це сміття?”, – йдеться в дописі спільноти Зелене серце Карпат.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Студент Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Студент
Гість
Студент

Замакітрити для європапуасів ще один бздиваль а ля “сміття гастрономічне”.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook