7.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Корупція Снятинський водоканал підозрюють у встановленні необгрунтованих тарифів

Снятинський водоканал підозрюють у встановленні необгрунтованих тарифів

Івано-Франківське відділення Антимонопольного комітету України порушило справу за ознаками зловживання з боку КП Водоканал (м.Снятин) монопольним становищем. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Результат пошуку зображень за запитом "снятинський водоканал"

«Як встановлено Відділенням за результатами розгляду заяви, дії КП «Водоканал» полягали в розрахунку та застосуванні необґрунтованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які встановлені, відповідно до повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування», рішенням виконавчого комітету Снятинської міської ради від 11.01.2019 № 499-42/2019 «Про розгляд клопотання КП «Водоканал», – йдеться у повідомленні.

Розпорядженням адміністративної колегії Відділення від 10.07.2019 року розпочато справу за ознаками порушення КП «Водоканал» законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку послуг централізованого водопостачання та водовідведення в територіальних межах м. Снятина.

Триває збір та аналіз доказів у справі.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Слова Зеленського про Порошенка нагадали західним журналістам про Януковича

Слова Зеленського про Порошенка нагадали західним журналістам про Януковича

0
Коментарі президента України Володимира Зеленського щодо можливості вироку екс-президенту Петру Порошенку нагадали деяких журналістам західних видань Віктора Януковича. Як...