fbpx
1.7 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 29 Січня, 2020
Головна FB Соціальне патрулювання: двічі на тиждень у Франківську шукають безхатьків

Соціальне патрулювання: двічі на тиждень у Франківську шукають безхатьків

Близько сотні людей, які стали бездомними, впродовж року знайшли соціальні працівники під час патрулювання в Івано-Франківську.

Про це повідомила соціальна працівниця Центру обліку бездомних осіб, що діє на базі Будинку нічного перебування в Івано-Франківську, Оксана Крутоголова, йдеться в сюжеті “Суспільне:Карпати“.

“Соціальне патрулювання – один із видів роботи Центру обліку бездомних. Протягом року двічі на тиждень працівники Центру спільно з “Муніципальною вартою” обстежують ймовірні місця перебування безхатьків. Триває таке патрулювання 2 години”, – розповідає соціальна працівниця Центру обліку бездомних осіб Оксана Крутоголова.

Проводять таке патрулювання не лише у центральній частині міста, але й на вокзалі, у мікрорайонах міста. Людей, які опинилися на вулиці, повідомляють про те, що є Будинок нічного перебування, розказують, які послуги там можна отримати.

Про більшість людей, яких зустрічають на вулиці, у Центрі обліку вже знають. В осінньо-зимовий період бездомні переважно живуть у закинутих будинках та підвалах.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook