Сьогодні Прикарпаття зіграє з Лівим берегом

У п’ятницю, 10 травня, трьома поєдинками стартує програма восьмого туру чемпіонату Першої ліги.

На столичному стадіоні “Арена Лівий берег” третя команда групи “Чемпіонська” прийматиме п’яту: “Лівий берег” зіграє з івано-франківським “Прикарпаттям-ЗСУ”.

Минулого тижня обидві команди відсвяткували перемоги. “Лівий берег” нарешті перервав свою триматчеву безвиграшну серію і завдяки гостьовій перемозі над “Агробізнесом” (2:0) забезпечив собі участь у стикових матчах за вихід в УПЛ.

До цього підопічні Віталія Первака зазнали двох домашніх поразок – від львівських “Карпат” (0:1) і “Кудрівки-Ниви” (1:2), а на виїзді розійшлися миром з “Епіцентром” (1:1).

Натомість івано-франківці у чотирьох матчах весняної частини тричі перемагали: у гостях – “Вікторію” (1:0) та вдома – “Полтаву” (3:1) і “Маріуполь” (1:0) тиждень тому. А от у шостому турі “Прикарпаття” у Петровому зазнало прикрої поразки від “Інгульця” (0:4). “Зелено-жовті” вперше піднялися на п’яте місце, а два голи Андрія Хоми дозволили йому повернутися в лідери найкращих бомбардирів чемпіонату.

П’ятнична гра буде лише другою в історії очних протистоянь суперників, які познайомилися між собою цього сезону. Трохи більше місяця тому в Івано-Франківську все вирішив один гол: на 69-й хвилині Руслан Дедух прямим ударом зі штрафного закрутив у ближній кут – 0:1.

Хоча наприкінці першого тайму м’яч таки побував у сітці воріт гостей після удару головою Стадніка, але арбітр не зафіксував гол через певний фол в атаці. Який саме – важко сказати… Тож мінімальну перемогу відсвяткувала столична команда. Як буде цього разу – дізнаємось вже сьогодні по обіді.

Чемпіонат України. Перша ліга. Група “Чемпіонська”. 8 тур
«Лівий берег» (Київ) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ)

10 травня 2024 року. Київська обл., “Арена Лівий берег” – 15:30
Арбітриня: Л.Тельбух (Дніпро). Асистенти арбітрині: Ю.Зоренко (Житомир), Д.Каморніков (Донецька обл.).
4-й арбітр: Д.Осауленко (Полтава). Спостерігач арбітражу: Є.Котенко (Суми).