Спортсменки з Прикарпаття перемогли на Чемпіонаті Європи з боротьби у Греції ВІДЕО

У грецькому місті Лутракі протягом 15-18 травня проходив чемпіонат Європи з боротьби.

Участь в змаганнях від України брали четверо калушан, вихованців Калуської дитячої спортивної школи. Змагання закінчились, а наші спортсмени стали переможцями, передає Правда ІФ з посиланням Інформатор.

Вчора, 17 травня, стало відомо, що вихованки ДЮСШ — Соломія Петрів та Валерія Яцків стали переможницями змагань і вибороли в суперників перемоги, за що отримали золоті медалі у своїх категоріях.

Соломія змагалася у категорії 66 кг, а Валерія у категорії 33 кг.

“З 26 представників вільного стилю боротьби та жіночої боротьби, 4 представників було з Калуша. І тільки вони боролися у фіналі. Двоє хлопців і двоє дівчат. Дві калушанки потрапили до фіналу. Одна в найменшій ваговій категорії, а одна в найбільшій. Соломія Петрів позавчора виграла у представниці країни “без назви”, розумієте про кого я. А Валерія Яцків у такої ж представниці виборола золотою вчора”, — поділилась директорка ДЮСШ, Мар’яна Квятковська.

Переглянути перемоги калуських борчинь можна у відео від Асоціації спортивної боротьби України: