0.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Спорт Спортивну базу для стронгменів відкриють у Франківську

Спортивну базу для стронгменів відкриють у Франківську

В Івано-Франківську відкриють спортивну базу для стронгменів. Такі наміри озвучило керівництво української Федерації. На чолі з Василем Вірастюком та Сергієм Конюшком. Щороку організація проводить понад два десятки подій в Україні. А цей рік, запевняють стронгмени став рекордним.

Федерації стронгмену України уже 10 років. У 2012 році вона отримала статус національної. Це дало можливість її засновникам проводити чемпіонати та етапи кубків України. А також присвоювати офіційні звання і титули спортсменам. Попри це, державного фінансування організація не має. Свій бюджет змушена поповнювати самотужки. Через щорічні домовленості із бізнесом та муніципалітетами.

Відтак, стронгмени вирішили почати будівництво багатофункціональних спортивних баз. Насамперед – в обласних центрах України. Підготували проект. Та запропонували співпрацю першим трьом містам – Києву, Кривому Рогу та Івано-Франківську.

Функціонуватиме спортивна база на соціальній основі. Учасники Федерації упродовж дня зможуть займатися тут безкоштовно. Проте діятимуть і платні послуги, які, власне, і забезпечуватимуть прибуток організації.

Ставку роблять на силові види спорту. Таким чином хочуть не лише залучити молоде покоління у спортивні секції. А й вирішити проблему працевлаштування тренерів відповідних напрямків у регіонах. Попередня вартість такого проекту, кажуть стронгмени, близько 20-ти мільйонів гривень. Кошти у Федерації, запевняють, є. Невирішене наразі питання з виділенням земельної ділянки під будівництво спорткомплексу. Проте його взяв на особистий контроль очільник області Денис Шмигаль. Подальші рішення – за міською владою Івано-Франківська.

Детальніше дивіться у сюжеті: ТРК ВЕЖА

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!