США будуть щодня постачати Україні більше зброї: Ми дуже вражені тим, як ЗСУ все це використовує, - Квін
Диван на коліщатках в темній вітальні

США будуть щодня постачати Україні більше зброї: Ми дуже вражені тим, як ЗСУ все це використовує, – Квін

Автор: Петро Якимчук
10/03/2022 10:21
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

США хочуть допомогти Україні будь-яким можливим способом, але не хочуть, щоб все це розширилося, поширилося на НАТО і закінчилося континентальною війною.

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін в інерв’ю РБК-Україна, передає Правда іф

Реклама: Місцеві пропозиції
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Альянс

Комфортне житло преміум класу в Івано-Франківську!

Вона погодилася з оцінкою, активна фаза війни в Україні може затягнутися на тижні і навіть місяці.

“Україна дуже наполегливо бореться і, я б сказала, здивувала Росію тим, як вона наполегливо і ефективно воює і бореться з просуванням військ. І я думаю, що це може затягнутися, звичайно. Ні, в ідеалі для Росії було б припинити свою агресію і піти. Але поки я не побачила, ми не побачили ніякого руху у цьому напрямку”, – заявила вона.

Читайте також: Віцепрезидентка США прилетіла до Польщі на фоні суперечок про винищувачі для України

“Я читаю ті ж звіти, що і всі інші, і дійсно здається, що у росіян є деякі проблеми. Чесно кажучи, я на це сподіваюся. Я сподіваюся, що це так, і я сподіваюся, що їхні проблеми продовжаться. Крім того, я сподіваюся, що продовжиться і дуже ефективне використання Україною наявних у неї оборонних озброєнь, хоробрість їхніх військ, а також, до речі, хоробрість сил територіальної оборони, які також захищають українські міста. Сполучені Штати будуть й далі щодня постачати Україні більше спорядження та оборонної зброї, і ми дуже вражені тим, як Україна все це використовує”, – додала Квін.

“Сполучені Штати підтримують Україну в її запиті на системи ППО і літаки. Частина проблеми полягає в тому, що системи ППО і літаки, які вміють використовувати українці – не американського виробництва, а з колишніх радянських часів. Тобто США не можуть безпосередньо поставляти ці речі. Так що ми ведемо активні переговори з союзниками по НАТО, які могли б їх поставити. Що стосується Польщі, наприклад, то я знаю, що Польща була стурбована тим, щоб США могли заповнити її парк літаків. У них теж є побоювання щодо своєї безпеки. Ми активно намагаємося допомогти іншим країнам постачати техніку, якої потребує Україна, і яку українці навчені використовувати. Я дуже сподіваюся, що ці обговорення зможуть швидко просуватися. Я розумію так само, як і ви, що важливий кожен день, і я знаю, що там, у Вашингтоні, вони також це знають”, – пояснила дипломат.

“Ми дійсно, з одного боку, хочемо допомогти Україні будь-яким можливим способом. З іншого боку, ми не хочемо, щоб все це розширилося, поширилося на НАТО і закінчилося континентальною війною. Тому ми намагаємося зробити все, що в наших силах, в рамках не нагнітання або ескалації напруженості, а спроби її деескалації. І тому, коли іноді здається, що ми нерішучі, я можу зрозуміти українське розчарування з цього приводу. Ми всі також хочемо, щоб Україна зрозуміла, що це відбувається не тому, що ми не хочемо допомагати Україні, а тому, що ми відчуваємо, що ескалація ситуації в кінцевому підсумку не допоможе Україні, а лише завдасть шкоди ще більшій кількості країн регіону, і Україна буде в епіцентрі цього. Таким чином, Україна не виграє і може навіть постраждати сильніше, якщо вся ця пожежа розгориться. Тому ми намагаємося уникнути ескалації”, – резюмувала вона.