Стало відомо, яка команда стала чемпіоном з футболу Івано-Франківської ОТГ

У понеділок, 28 червня, на стадіоні «Рух» відбулася фінальна битва чемпіонату Івано-Франківської ОТГ, у якій зійшлися команди ФК «Крихівці» та «УКД Благо», інформує Правда.іф.

Поєдинок почався доволі напружено: кожен гравець розумів, якою може бути ціна помилки, тому і боротьба була запеклою. Більшу частину першого тайму команди обмінювались небезпечними ударами по воротах, але забити гол не вдавалося нікому, принаймні до 33-ї хвилини, коли першими святкували взяття воріт гості із Крихівців.

Однак, відповідь студентів не забарилася і вже на 37-й хвилині матчу останні відповіли суперникам точним ударом у площину воріт, зрівнявши рахунок у поєдинку. Другий тайм почався із так званого «голу з роздягальні», де на 47-й хвилині матчу гравець команди «УКД Благо» Качанівський Назар забив м’яч у ворота суперників, подвоюючи перевагу своєї команди, а за три хвилини після цього, підтримавши свого колегу, Гринюк Назар зробив дубль, змушуючи нервувати своїх опонентів. Також гравці команди «УКД Благо»  учетверте «взяли» ворота на 76-й хвилині матчу.

Таким чином рахунок гри – 1:4 на користь команди «УКД Благо», які своєю грою довели, що гідні звання чемпіонів і виграного трофея. Атмосферу справжнього футболу на стадіоні створювали також і вболівальники обох команд, котрі невпинно підтримували і вірили у своїх улюбленців протягом цілого поєдинку.

«Уже багато років поспіль Університет Короля Данила підтримує молодих спортсменів. Ми пишаємося нашою футбольною командою, адже молодь, яка захоплюється спортом – є гордістю як нашого міста, так і нашої країни. Зрештою найкращий результат наша команда показала на полі, ставши переможцем чемпіонату», – сказав ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

«Голеадорами» від «УКД Благо» у цьому поєдинку стали Гринюк Назар (37’, 50’), Качанівський Назар (47’) та Питльований Олег (76’).

Отож, чемпіоном Івано-Франківської ОТГ стала команда «УКД Благо». «ФК Крихівці» – срібний призер. «ФК Легіон» – бронзовий призер.

Кращий воротар чемпіонату – Василишин Ярослав (ФК Крихівці). Кращий захисник чемпіонату – Гуменяк Ігор (ФК Хриплин). Кращий півзахисник чемпіонату – Питльований Олег (УКД Благо). Кращий нападник чемпіонату – Бибик Андрій (Легіон). Кращий бомбардир чемпіонату – Мордас Богдан 21 гол (Колос).