Стало відомо, яким буде 81-й театральний сезон Івано-Франківського театру

0
3

Сьогодні у Івано-Франківську відбулася прес-конференція з нагоди відкриття 81-го театрального сезону, інформує Правда.іф.

Отож, відкриє театральний сезон 29 вересня мюзикл “Гуцулка Ксеня”.

“За всю історію театру, у нас у вересні найбільша кількість вистав. І мова не лише про кількість, але й про якість”, – розповідає директор театру Ростислав Держипільський.

Протягом ти вересня і жовтня трупа театру з виставами “Солодка Даруся” та “Гуцулка Ксеня” візьмуть участь у кількох фестивалях у Львові, Миколаєві, Рівному, Хмельницькому та Чернівцях. У новому сезоні заплановано вісім прем’єр.

Особливістю сезону стануть лабораторії, тренінги та інтенсиви від знакових режисерів України та Європи, результатом яких будуть нові постановки.

Головний режисер Івано-Франківського національного драматичного театру Жюль Одрі розпочинає роботу над постановкою за твором Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Прем’єру вистави планують на кінець листопада.

“Ми чотири години говорили з Софією Андрухович: про історію міста, його культуру, людей, кухню. Це для мене дуже важливо – відчувати це місто”, – наголосив Жюль Одрі.

Також є домовленість про постановку “Царя Едіпа” режисера Андрія Приходька, у співпраці із співачкою, актрисою, композиторкою Мар’яною Садовською.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про