11 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 30 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Культура Стало відомо, яким буде 81-й театральний сезон Івано-Франківського театру

Стало відомо, яким буде 81-й театральний сезон Івано-Франківського театру


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Сьогодні у Івано-Франківську відбулася прес-конференція з нагоди відкриття 81-го театрального сезону, інформує Правда.іф.

Отож, відкриє театральний сезон 29 вересня мюзикл “Гуцулка Ксеня”.

“За всю історію театру, у нас у вересні найбільша кількість вистав. І мова не лише про кількість, але й про якість”, – розповідає директор театру Ростислав Держипільський.

Протягом ти вересня і жовтня трупа театру з виставами “Солодка Даруся” та “Гуцулка Ксеня” візьмуть участь у кількох фестивалях у Львові, Миколаєві, Рівному, Хмельницькому та Чернівцях. У новому сезоні заплановано вісім прем’єр.

Особливістю сезону стануть лабораторії, тренінги та інтенсиви від знакових режисерів України та Європи, результатом яких будуть нові постановки.

Головний режисер Івано-Франківського національного драматичного театру Жюль Одрі розпочинає роботу над постановкою за твором Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Прем’єру вистави планують на кінець листопада.

“Ми чотири години говорили з Софією Андрухович: про історію міста, його культуру, людей, кухню. Це для мене дуже важливо – відчувати це місто”, – наголосив Жюль Одрі.

Також є домовленість про постановку “Царя Едіпа” режисера Андрія Приходька, у співпраці із співачкою, актрисою, композиторкою Мар’яною Садовською.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У Чехії без українських сезонних працівників агробізнес під загрозою (відео)

1
Чеські фермери б’ють на сполох – без українських працівників чимало врожаю може пропасти. Попри карантинні обмеження, Чехія відкрила свій кордон для українців,...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link