fbpx
-4 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, Листопад 22, 2019
Головна Фоторепортаж Страждальна мелодія: в Івано-Франківську відбувся концерт-реквієм Антона Брукнера (фото)

Страждальна мелодія: в Івано-Франківську відбувся концерт-реквієм Антона Брукнера (фото)

Вчора, 18 березня, в Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся концерт-реквієм Антона Брукнера.
Розпочалося дійство з виступу Академічного камерного оркестру “Harmonia nobile” із композиції Баха”До тебе я звертаюся Господи” (художній керівник – Народна артистка України Наталія Мандрика), пише ГК.
Також, виступив муніципальний камерний хор “Галицькі передзвони” (художній керівник та диригент – Ігор Дем’янець) та інші виконавці.
У програмі твори Й.С. Баха, Е. Гріга, П. Масканьї, Ж. Массне, Ю. Свідера, Е. Л. Веббера.
Довідково:
Антон Брукнер — австрійський композитор, органіст, педагог. Брукнер відомий, насамперед, завдяки своїм 9 симфоніям. Його симфонічна мова в дечому близька до Вагнерової — хроматизована гармонія, великі масштаби форми, потужний оркестр. Проте Брукнер не був сліпим наслідувачем Вагнера — його музика є самобутнім явищем, що лише частково інспіровано Вагнеровими ідеями. Насправді ж, симфонії Брукнера належать до вершин так званої непрограмної, «абсолютної» музики, що не має конкретного літературного сюжету. Вони глибокодраматичні і в той же час ліричні, монументальні, і одночасно дуже особисті.
 
  

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Франківську влада сприяє розвитку позашкільної освіти

0
Міська екологічна станція, Мала академія наук учнівської молоді та Пластовий центр…В Івано-Франківську відзначили кращі заклади позашкільної освіти. Нині таких у місті...
×

Вподобайте нас у Facebook