Студенти ІФНМУ відвідали музеї Івано-Франківська (фото)

0
5127

У четвер 10 жовтня студенти 18 групи 2 курсу Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїм куратором доцентом Юрієм Чопиком відвідали кілька музеїв Івано-Франківська.

Почали студенти-медики з Музею історії розвитку медицини Прикарпаття, який діє при ІФНМУ, розповідає Юрій Чопик. Нагадаємо, цей музей відкрився у грудні минулого року на вулиці Низовій, 4. Там студенти переглянули фільм про рідний університет, з якого дізналися про історію, розвиток, здобутки та відкриття наших науковців і лікарів. Особливе зацікавлення майбутніх медиків викликали раритетні медичні видання, унікальні експонати. Студенти залишили свої відгуки в книзі відвідувачів.

Після цього юні дослідники продовжили своє знайомство з історією рідного краю в Музеї мистецтв Прикарпаття, де ознайомилися з експозицією Сакрального мистецтва Галичини. В Івано-Франківському краєзнавчому музеї послухали коротку історію Прикарпаття та, звісно, піднялися на оглядовий майданчик на ратуші і помилувалися панорамою нашого міста.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі