Студенти Калуського ВПУ передали військовим 47 металевих грубок
Диван на коліщатках в темній вітальні

Студенти Калуського ВПУ передали військовим 47 металевих грубок

Автор: Петро Якимчук
05/11/2022 22:58
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У Калуському вищому професійному училищі №7 створили волонтерський центр та налагодили виробництво буржуйок та скоб для будівництва бліндажів.

На «стартові» матеріали гроші зібрали самі, а виробництвом займаються під час виробничого навчання.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Чергову партію буржуйок і клярм працівники та здобувачі освіти Калуського вищого професійного училища №7 передали військовому капелану о. Федору Морозу, передає Правда ІФ з посиланням на Репортер.

У ВПУ кажуть, калуські буржуйки — практичні, багатофункціональні і “втричі дешевші від найдешевших”.

Така металева грубка підходить і для того, аби обігріти бліндаж і для того, щоб приготувати їжу. А завдяки спеціальним загнутим елементам можна також на ній сушити одяг та взуття.

Аби долучитися до допомоги фронту, в училищі влаштували ярмарок, де продавали вироби студентів, картини, столярні вироби. На ярмарку вдалося вторгувати 68 тис грн. На ці гроші закупили метал, труби, арматуру. Так почали виготовляти буржуйки і скоби для будівництва бліндажів.

В день у ПТУ виготовляють мінімум 9 пічок за умови, що немає тривог. Собівартість однієї буржуйки складає лише 1500 грн, а це втричі дешевше, ніж в магазині.

Нагадаємо, франківські газовики теж виготовляють металеві грубки на передову. Цей процес, кажуть, розпочали ще у 2014 та згодом призупинили. Від початку повномасштабного вторгнення зробили уже близько сотні таких фронтових пічок.

На підприємстві наголошують – фронтові печі виготовляють не на продаж. Бо працюють як волонтери і зупиняти процес не планують. Єдине, чого потребують – матеріалів. Тож закликають небайдужих за можливості приносити їм старі пропанові балони, аби разом зігріти своїх.