Диван на коліщатках в темній вітальні

Студенти УКД працюють над створенням нових нагрівальних елементів для опалення приміщень та зігрівання людей

Автор: Любов Семанишин
05/07/2024 17:03
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
Азов

Студенти 1-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Едуард Бабчук та Всеволод Паращин розробляють теплові пульсаційні трубки, призначені для опалення приміщень та зігрівання людей. Теплові трубки розраховані на різні потужності: від 30 до 130 Вт, що дозволяє їх використання як для загального опалення приміщень, так і для індивідуального зігрівання. Вони оснащені дисковими нагрівальними елементами та можуть працювати без терморегулятора через зворотний зв’язок із терморезистором, інформує Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Разом із керівником гуртка робототехніки, завідувачем кафедри інформаційних технологій Сергієм Ващишаком дослідники створили та проаналізували теплові трубки для опалення приміщення за допомогою конвекції та інфрачервоного випромінювання потужністю 130 Вт, які працюють від мережі змінного струму. Унизу трубки встановлено дисковий резистивний нагрівний елемент, який і визначає потужність трубки як елемента опалення. Також проведені дослідження теплових трубок меншої потужності (до 30 Вт), тобто таких, що мають малий діаметр і можуть вмуровуватися безпосередньо в стіни приміщення та гріти їх, створюючи комфорт та зберігаючи місце у приміщенні.

«Зараз хлопці проводять дослідження з гнучкими пульсаційними тепловими трубками з метою створення «теплих спальних мішків» для військових і туристів. Якщо вшити гнучку пульсаційну теплову трубку в спальний мішок, застосувати індукційний нагрів та відносно невеликий акумулятор або павербанк, то можливо створити комфортні умови для сну на 4-6 годин», – додав Сергій Ващишак.