5 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Лютого, 2020
Головна FB Суд оштрафував чоловіка, який купив у прикарпатця годинник із прихованою камерою

Суд оштрафував чоловіка, який купив у прикарпатця годинник із прихованою камерою

Годинник з вмонтованою прихованою камерою, який через ОЛХ продав житель села Ільці Верховинського району, став “фігурантом” кримінального провадження.

Сихівський районний суд Львова оштрафував львів’янина на 3400 грн за придбання спеціального негласного отримання інформації – годинника з вмонтованою прихованою камерою, пише Судовий репортер.

Як йдеться у вироку суду, у лютому 2018 чоловік знайшов оголошення на сайті «OLX.ua» жителя села Ільці Івано-Франківської області про продаж електронного настільного годинника, в який вбудована прихована мініатюрна відеокамера та мікрофон для прихованої відеозйомки, у тому числі в режимі реального часу.

Олег О. вирішив придбати цей годинник і заплатив за нього 1780 грн. У матеріалах справи не вказується причина такої покупки.

У листопаді 2019 у чоловіка вдома провели обшуки і вилучили годинник з камерою.

У ході розслідування Олег О. уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у незаконному придбані та використанні спеціальних технічних засобів отримання інформації. Згідно з цією угодою суддя Сихівського райсуду Богдан Мичка оштрафував Олега О. на 3400 грн.

Електронний годинник із вбудованою прихованою відеокамерою та мікрофоном з функціями аудіо та відеозапису, які передані на зберігання в камеру зберігання речових доказів Управління СБУ в Івано-Франківській області,  – знищити.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

а хіба є закон що забороняє носити годинник з камерою? а те що камера прихована ну то вібачте. то така конструкція годинника. в усіх телефонах є камери і диктофони але за це ж не штрафують

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!